Marshall Boya İyonlu Hijyen ile fark yaratıyor!

Marshall Boya İyonlu Hijyen ile fark yaratıyor! Marshall Boya İyonlu Hijyen ile fark yaratıyor!

Dünyanın en büyük küresel boya ve cephe kaplama şirketi AkzoNobel grubunun bir parçası ve Türkiyenin lider markası Marshall Boya, Renklendir Hayatı sloganıyla başlattığı Renk Hareketi ile hayatı renklendirmeye devam ediyor...

 Dekoratif boya sektörünün lideri Marshall Boya, rengarenk bir gelecek için önce hijyen diyor ve boya pazarına yepyeni bir ilki daha armağan ediyor. Çevre ve insan sağlığının korunmasını önemli bir sosyal sorumluluk olarak gören Marshall Boyanın antimikrobiyal yapılı  yeni ürünü Hijyen, temizlik ve hijyene önem veren herkesin ve  hastane, okul, sağlık merkezi, veterinerler ve gıda üretim tesisi gibi  hijyenin çok önemli olduğu her kuruluşun tercihi olacak. 

Dünyanın en büyük küresel boya ve cephe kaplama şirketi AkzoNobel grubunun bir parçası ve Türkiyenin lider markası Marshall Boya, Renklendir Hayatı sloganıyla başlattığı Renk Hareketi ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Gri ve kasvetli alanlara renklerin canlılığını taşıyan Marshall Boya, şimdi de, Hijyen adlı yeni ürününü, rengarenk bir gelecek için önce hijyen diyerek pazara bir ilk olarak sunuyor. Marshall Hijyen, hijyen konusunu en üst seviyeye çıkarıyor. Marshall Boyanın rakipsiz hijyen teknolojisi sayesinde duvarlar, her türlü küf, mantar ve mikroba karşı 10 bin kat daha fazla korunarak, tertemiz ve rengarenk oluyor.

 Rakipsiz hijyen teknolojisi ile mikroplara karşı 10 bin kat fazla koruma

Mikrobiyal test ve danışmanlık hizmetleri ile sektörün saygın kuruluşu unvanı ile faaliyetlerini sürdüren Industrial Microbiological Services Ltd. (IMSL) tarafından belgelenen Marshall Hijyen, bileşimindeki gümüş iyonları ile sağlanan özel antimikrobiyal yapısı sayesinde mikroplara dayanıklı, bakteri üretmeyen, küf ve mantarlara karşı 10 bin kat daha fazla dirençli bir hijyen teknolojisi.

 İnsan, hayvan ve çevre sağlığı dostu

Gümüş iyonları, insan ve hayvanlara en ufak bir zarar vermeden duvarlardaki küf ve mantarı 10 bin kat daha fazla engelleme özelliğine sahip ve AB kozmetik yönetmeliğine de uyumlu. Bu öncü içeriğinin yanı sıra atmosfere verilen Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) açısından AB standart ortalamasının altında olduğundan çevre dostu bir ürün. Tüm bu ayrıcalıklı özellikleri ile Marshall Hijyen, evlerin yanı sıra temizliğin önem kazandığı hastane, okul, kreş, ilaç fabrikaları, veterinerler ve gıda tesisleri gibi mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 

  
 Hem hijyenik hem rengarenk
Kokusuz ve kolay silinebilir olan Marshall Hijyen, zamanla renk değişimi yapmıyor ve sararmıyor. Ayrıca, yüksek kaplama ve iyi yapışma özelliğine sahip. İpek mat, son kat iç cephe boyası olan Marshall Hijyen, aynı zamanda, bebek pembe, çiğ damlası, nil kıyısı, mum ışığı ve ıslak kum olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile hazır olarak satışa sunuluyor. Diğer tüm renkler ise Marshall bayilerinde ve yapı marketlerde bulunan Anında Renk Makineleri ile elde edilebiliyor. Marshall Hijyen, 2,5 ve 15 litrelik iki farklı ambalajda bulunabiliyor. 

Marshall Boya, hayatı renklendirmek için çalışıyor

Dünyanın en büyük boya ve kaplama kuruluşu olan AkzoNobel, aynı zamanda da esaslı bir ölçekte özel kimyevi maddeler üretimi alanında faaliyet gösteriyor. Küresel olarak, gerek sanayiye gerek tüketicilere yeni ve gelişmiş ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçlarına da kalıcı çözümler üretiyor. Dünya çapında 80 ülkede, yaklaşık 60 bin çalışana sahip olan AkzoNobel, mükemmelliğe odaklı üretim süreçleriyle Yarının Cevaplarını Bugün Veriyor. Kuruluşu 1954 yılına dayanan Türkiye dekoratif boya pazarının lider markası Marshall ise 1998 yılı itibariyle AkzoNobelin gücüyle büyümeye devam ediyor. Marshall Boya bugün, Türkiyenin yanı sıra başta Rusya Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya ve Arnavutluk olmak üzere toplam 15 ülkede faaliyet gösteriyor. Ürün grupları arasında; iç cephe boya ve astarı, dış cephe boya kaplama ve astarları, ahşap metal boya, tutkallar, macunlar, özel amaçlı ürünler, tinerler, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, ahşap koruyucu ve vernikler yer alıyor. Marshall Boya, üretimden son kullanıcıya ulaştığı süreç içerisinde nihai ürün faydaları dahil olmak üzere, insan sağlığı ve çevreye karşı duyarlılığını uluslararası standartları referans alarak ön planda tutuyor.