Mavera Cadde Dükkanları bugün satışa çıkıyor!

Mavera Cadde Dükkanları bugün satışa çıkıyor!

Türkiye'nin en büyük uydu kent, Kayaşehir'de hayata geçen Mavera Comfort'ta yer alan dükkanlar için başvurular sona erdi. Dükkanlar için açık artırma ise bugün yapılacak. 


İstanbul Kayaşehir'de hayata geçen Mavera Cadde'de bulunan dükkanların sahipleri belli oluyor. Geçtiğimiz hafta başlayan başvuru süreci önceki gün sona erdi .Açık artırmayla satışa sunulan dükkanlar için metrekare başına 10 bin TL muhammen bedel belirlendi. Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlecek açık arttırma bugün saat 10:00'da gerçekleşecek. 

Mavera Cadde Dükkanları; Başakşehir Belediyesi ve Makro & Akyapı Gelir Paylaşım Modeliyle hayata geçiriliyor.

Proje içerisinde yer alan dükkanların büyükleri ise 19 metrekareden 800 metrekare arasında değişiyor. 127 adet dükkanın yer aldığı Mavera Cadde'de eczaneden medikale, gıdadan giyime, marketten şarküteriye, restorandan kafeye, beyaz eşyadan kuru temizlemeye kadar birçok sektöre hizmet verecek dükkan yer alacak. Ek olarak tüm dükkanların önünde açık otopark alanları ve geniş teraslar bulunacak.

Mavera Cadde Dükkanları bugün satışa çıkıyor!

Türkiye'nin en büyük sağlık kompleksi olan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne yakın bir konumda hayata geçen Mavera Cadde Kayaşehir’in ve Başakşehir’in TEM Otoyolundan erişim güzergahında yer alıyor. Halkalı – İstanbul Havalimanı ve Kirazlı-Olimpiyat Metrosu olmak üzere iki ayrı metro hattına ait birbirine çok yakın iki istasyonun kesiştiği noktada yer alan Mavera Cadde Dükkanları, yoğun bir yaya trafiğine ev sahipliği yapacak.

Mavera Cadde Dükkanları bugün satışa çıkıyor!

Mavera  Cadde Dükkanları, Mavera Comfort’ta yer alan 705 adet lüks konutta yaşayacak olan 3 bin kişiye de doğrudan hizmet vermesi sebebiyle oldukça fazla bir müşteri kitlesine sahip.

Mavera Cadde Dükkanları'ndan ofis almak isteyen yatırımcıların bugün mesai bitimine kadar belirlenen muhammen bedel ile başvuru yapması gerekiyor.

http://www.maveracaddedukkanlari.com/index.php

Mavera Cadde Dükkanları yarın satışa çıkıyor!

 

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com