Mavera Cadde Dükkanları için başvurular yarın sona eriyor! 

Mavera Cadde Dükkanları için başvurular yarın sona eriyor! 

Türkiye'nin en büyük uydu kent, Kayaşehir'de hayata geçen Mavera Comfort'ta yer alan dükkanlar açık artırmayla satışa çıkılıyor. Dükkan için başvuru süreci yarın sona eriyor. 


İstanbul Kayaşehir'de hayata geçen Mavera Cadde'de bulunan dükkanların sahipleri belli oluyor. Geçtiğimiz hafta başlayan başvuru süreci yarın sona eriyor.Açık artırmayla satışa sunulan dükkanlar için metrekare başına 10 bin TL muhammen bedel belirlendi. Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlecek açık arttırma 8 Nisan 10:00'da gerçekleşecek. 

Mavera Cadde Dükkanları; Başakşehir Belediyesi ve Makro & Akyapı Gelir Paylaşım Modeliyle hayata geçiriliyor.

Proje içerisinde yer alan dükkanların büyükleri ise 19 metrekareden 800 metrekare arasında değişiyor. 127 adet dükkanın yer aldığı Mavera Cadde'de eczaneden medikale, gıdadan giyime, marketten şarküteriye, restorandan kafeye, beyaz eşyadan kuru temizlemeye kadar birçok sektöre hizmet verecek dükkan yer alacak. Ek olarak tüm dükkanların önünde açık otopark alanları ve geniş teraslar bulunacak.

Mavera Cadde Dükkanları için başvurular yarın sona eriyor! 

Türkiye'nin en büyük sağlık kompleksi olan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne yakın bir konumda hayata geçen Mavera Cadde Kayaşehir’in ve Başakşehir’in TEM Otoyolundan erişim güzergahında yer alıyor. Halkalı – İstanbul Havalimanı ve Kirazlı-Olimpiyat Metrosu olmak üzere iki ayrı metro hattına ait birbirine çok yakın iki istasyonun kesiştiği noktada yer alan Mavera Cadde Dükkanları, yoğun bir yaya trafiğine ev sahipliği yapacak.

Mavera  Cadde Dükkanları, Mavera Comfort’ta yer alan 705 adet lüks konutta yaşayacak olan 3 bin kişiye de doğrudan hizmet vermesi sebebiyle oldukça fazla bir müşteri kitlesine sahip.

Mavera Cadde Dükkanları'ndan ofis almak isteyen yatırımcıların 7 Nisan tarihine kadar belirlenen muhammen bedel ile başvuru yapması gerekiyor.

Mavera Cadde Dükkanları için başvurular yarın sona eriyor! 

AÇIK ARTIRMAYA NASIL KATILIM SAĞLANIYOR?   

Açık artırma tarihinden bir gün önce mesai bitimine kadar (07.04.2021) satın almak istediğiniz ofis başına 50 bin TL’lik teminat bedelini ilgili hesaba yatırarak veya teminat bedeli kadar teminat mektubu vererek açık artırmaya katılabilirsiniz.

İhaleye katılım öncesinde şahıslardan kimlik fotokopisi, şirketlerden faaliyet belgesi, imza sirküleri veya imza beyanı, vb evraklar ile birlikte ihale dosyasının imzalanmış sureti talep ediliyor.

Mavera Cadde Dükkanları için başvurular yarın sona eriyor! 

Açık artırmaya bizzat katılabileceğiniz gibi, vekil tayin edebilir ya da uzaktan katılım ile online da katılım sağlayabilirsiniz.

Açık arttırma sonucunda herhangi bir gayrimenkul almazsanız yatırdığınız teminatlar, ihale tarihinden itibaren en geç 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza iade edilecek.

Mavera Cadde Dükkanları açık artırmayla satışa çıkıyor!

http://www.maveracaddedukkanlari.com/index.php

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com