Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu! Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Cankurt tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Cankurt tarafından kuruldu. 


Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi konusu:
A) Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. B) Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut ve işyeri inşaatlarınıyapmak, satmak, her türlü gayrimenkul alım satımı yapmak. Kendi hesabına arazi ve arsalar almak, bunlar üzerine veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak: müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek Ve ana sözleşmesinde yazılı diğer hususlar.

Mavibulut Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi adres: Merkez Mah.Çukurçeşme Cd.N.19/ 38 Gaziosmanpaşa 
 

pus