25 / 06 / 2022

Mavişehir Modern 2 fiyatları! Ekim'de teslim! 421 bin TL'ye 3+1!

 Mavişehir Modern 2 fiyatları! Ekim'de teslim! 421 bin TL'ye 3+1!

Firma: Gergül İnşaat

Proje: Mavişehir Modern

Mavişehir Modern2 projesinde, anahtar teslim tarihini öne çeken Gergül İnşaat, daireleri 30 Ekim 2012' de teslim ediyor. Projelerinde sunduğu kalite ve güven anlayışı ile farklılaşan Gergül İnşaat, teslim anlayışı ile de fark yaratmaya devam ediyor
                

“ Sözde değil özde” anahtar teslim anlayışı ile markalı konut projeleri arasında farklılaşan Gergül İnşaat, Mavişehir Modern2 projesinde  daire teslim anlayışı ile de farkını ortaya koyuyor.


Sadece anahtar değil, tam anlamıyla; kat mülkiyetine geçiş işlemleri tamamlanarak tapuları kat mülkiyetine dönüştürülmüş, yapı kullanma izin belgesi ( oturma raporu ) hazır, DASK ( Doğal Afet Sigortası ) yapılmış, Gediz A.Ş. Elektrik abonmanlığı, İzsu şebeke suyu abonmanlığı ve Doğalgaz abonmanlığı alınmış, Site Yönetimi oluşturulup işletilmeye başlanmış ve yaşamaya hazır durumda konut teslimlerini gerçekleştiriyor.

                

Gergül İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Abdulkadir Gültekin, “ Altyapısından peyzajına hızlı ve kaliteli üretimi, “söz verdiğimiz şekilde söz verdiğimiz tarihten önce” gerçekleştirerek, müşterilerimizin bizden beklentilerinin de üzerine çıkmaya çalışıyoruz. ” dedi.  

                 

Sınırlı sayıda dairenin satışının devam ettiği bilgisini veren Mavişehir Modern2 Satış Müdürü Fatih Gültekin ise, konut sahibi olmak isteyenlerin bugün alıp hemen taşınabileceğini bildirdi. Satış Müdürü Fatih Gültekin, “  Mavişehir Modern  kalitesine güvenerek daire sahibi olan ve Mavişehir Modern kalitesini deneyimlemek isteyen müşterilerimizi satış ofisimize bekliyoruz. ” dedi.

                 

Mimari özelliklerinin yanısıra, sosyal alanları ile de öne çıkan Mavişehir Modern2' de dairelerin tümü peyzaj alanları ile birebir ilişki kuruyor.  İzmir  iklimine uygun olarak tasarlanmış geniş balkonlar, aydınlık ve fonksiyonel yaşam mekanları, modern ankastre ürünlerle donatılmış geniş ve ferah mutfak alanları, kullanışlı banyolar tüm daire tiplerinin ortak özellikleri arasında yer alıyor.

                

 Sadece 3+1 ve  4+1 dairelerden oluşan Mavişehir Modern2' de,  145.30 metrekare ile 164.50 metrekare aralığındaki 3+1 daireler 421 bin TL ve 459 bin TL olarak, metrekareleri 189.96 metrekare olan 4+1 daireler ise 578 bin TL olarak satışa sunuluyor.

                 

Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak müşterilerinin yanında  yer alan Gergül İnşaat, Mavişehir Modern2 projesinde daireleri “tapu alım satım işlemleri”, “ yapı kullanma izin belgesi işlemleri”, “elektrik ve su abonmanlık işlemleri”, “kat mülkiyetine geçiş işlemleri” ve tüm giderleri, DASK (Doğal Afet Sigortası)  dahil karşılanmış olarak teslim ediyor.projeye sor