Megapol Urla projesi Haziran 2015'te teslim edilecek!

Megapol Urla projesi Haziran 2015'te teslim edilecek!Megapol Group Genel Koordinatörü Hakan Yıldız, kentlerdeki konforu doğanın içinde yaşamak isteyen yeni bir anlayışın doğduğuna dikkat çekerek, Megapol Urla Evleri'nin bu değişime hitap ettiğini söyledi.Megapol Group Genel Koordinatörü Hakan Yıldız, kentlerdeki konforu doğanın içinde yaşamak isteyen yeni bir anlayışın doğduğuna dikkat çekerek, Megapol Urla Evleri'nin bu değişime hitap ettiğini söyledi. 

Ege Bölgesi'nde ilk kez termal ve denizle bütünleşen bir projeyi gerçekleştirmenin avantajını yaşadıklarım dile getiren Yıldız, tüm yaşam gereksinimlerini aynı alanda çözdüklerini belirtti. 

Karma proje Megapol güvencesiyle, Urla'da yeni bir konseptin oluştuğunu vurgulayan Hakan Yıldız, Megapol Urla Evleri'nde; termal havuzlar, beach dub, SPA, buhar banyolan, spor alanlan, restoranı, market, kuaför, Urla'ya servis yapacak shuttle hizmetlerinin de smuüacağmm altını çizdi.Toplam 190 villanın yer aldığı ve ilk etapta 128 villanın yapımının gerçekleştiği projeye  İzmir  kadar istanbul'dan ve diğer illerden talep geldiğini anlatan Yıldız, projede her aile tipine ve bütçeye göre farklı villa seçenekleri sunulmasının talep artışında etkili olduğunu vurguladı. İzmir'de apartman dairesi fiyatına projeden villa alınabileceğine işaret eden Yıldız şu bilgileri verdi: "Urla projemizi Megapol Group güvencesi ile hayata geçiriyoruz. Burada yalnızca villa yaparak satmayı tercih etmedik, yeni bir yaşam alanı yaratmayı hedefledik. 

Bu nedenle Megapol Urİa Evleri konut ağırlıklı kanna bir proje olarak tasarlandı. 

Sakinlerimizin çağdaş yaşam gereksinimlerinin karşılandığı proje kapsamında, akla gelebilecek tüm detaylar düşünüldü. 

Aynca tennal havuzlarda değerlendirilmek üzere iki ayrı termal kuyu açtık. Yaklaşık 650 metre derinlikte kuyulardan elde edilen mineralli sular, Megapol Urla Evleri sakinlerine sağlık ve keyif fırsatı sunacak. 

Özenle hazırladığımız projemizle, aynı zamanda Urla İçmeler bölgesinin de çehresi değişecek." 1+1'den 5+1'e Megapol Urla Evleri'nde birinci etap Haziran 2015 tarihinde teslim edilecek. 

1+1'den 5+1'e kadar 162 ila 232 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte villalar yer alıyor. Doğal kaynaklara saygı çerçeve sinde geliştirilen projenin yüzde 75'i peyzaj ve sosyal alan olarak ayrıldı. Yenigün