MESA Gökada'ya yoğun ilgi! 0,98 faiz 120 ay vade fırsatı!

MESA Gökada'ya yoğun ilgi! 0,98 faiz 120 ay vade fırsatı! MESA Gökada'ya yoğun ilgi! 0,98 faiz 120 ay vade fırsatı!

Firma: Mesa Grup

Proje: Mesa Gökada

Anadolu Yakası’nda projeleri ile yükselmeye devam eden MESA, Maltepe’de hayata geçirdiği Mesa GÖKADA için yüzde 10 peşinata indirim, yüzde 0,98 faiz oranına 120 ay vadeye 2.800 TL’den başlayan fiyatlarla yılın kaçırılmayacak son fırsatını sunuyor....

Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, tüm projelerinde insana ve yaşam kalitesine öncelik veriyor. Bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek GÖKADA Projesi’nin lansmanı öncesinde avantajlı ödeme planı sunuluyor. 

Ulaşım kolaylığının yanı sıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuna sahip GÖKADA Projesi’nin sunduğu fırsatı değerlendiren MESA Mesken Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cem Ergüven söz konusu kampanyanın 1000’e yakın talep gördüğünü söyledi. “Tabi bu yoğun ilginin başlıca sebebi müşterilerimizin Mesa’ya duyduğu güven. Biz de özelikle bu dönemde yani sene sonu olmasına rağmen müşterimizin eksilmeyen aksine artarak devam eden güveninden ve yoğun ilgisinden son derece memnunuz.” dedi.

MESA’nın, Maltepe’deki ilk projesi olan GÖKADA projesi, araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajlarına sahip.

Birçok üstün niteliği ile Büyükbakkalköy’deki yaşamı yeni zirvesine taşıyacak olan MESA GÖKADA projesi, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 72 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen farklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veren proje 3 bloktan meydana geliyor. Toplam 317 dairenin yer aldığı projede ticari alanlar, açık yüzme havuzu, sauna, fitness, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeterya gibi sosyal donatılar da bulunuyor. Özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile MESA GÖKADA projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. MESA GÖKADA projesi ayrıca Aydos Ormanları’na ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığıyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.


Tel: 444 9 366     
Web: http://www.mesagokada.com/  

 


projeye sor

pus