Mesut Özil'in Alaçatı'daki süper lüks villası beğeni topluyor!

Mesut Özil'in Alaçatı'daki süper lüks villası beğeni topluyor! Mesut Özil'in Alaçatı'daki süper lüks villası beğeni topluyor!

Mesut Özil ve Amine Gülşe, balayını ünlü futbolcunun Çeşme’de 3 bin 500 metrekare arazi üzerine yaptırdığı süper lüks villada geçiriyor...Mesut Özil ve Amine Gülşe geçtiğimiz günlerde muhteşem bir düğünde dünyaevine girmişti. Herkesin yakından takip ettiği çift balayını ünlü futbolcunun Çeşme’de yaptırdığı süper lüks villada geçiriyor. Çift önceki gün evlerinde Özil’in arkadaşlarını ağırladı. Kalabalık grubun ilk işi villayı gezmek oldu.

ALAÇATI’DA TATİL

Hürriyet'te yer alan habere göre; Mesut Özil ile Amine Gülşe, 7 Haziran’daki düğünlerinin ardından birkaç günü İstanbul’da geçirdi. Çift, aile ziyaretlerini tamamladıktan sonra da soluğu Çeşme’de aldı. Çift, balayını Özil’in Alaçatı’da 3 bin 500 metrekare arazi üzerine yaptırdığı villada geçiriyor. 

CAM HAVUZ İLGİ ODAĞI

Mesut Özil sabah saatlerinde bahçede güneşlenirken objektiflere yakalandı. Ünlü futbolcu, yarım saat sonra ziyaretine gelen arkadaşlarını karşılamaya gitti.

Kalabalık arkadaş grubu önce 10 milyon liraya mâl olan iki katlı süper lüks evi dolaştı. Ekibin en çok dikkatini çeken ise havuz oldu.

 

Mesut Özil, Acun Ilıcalı'ya komşu oldu!