29 / 06 / 2022

Metal Yapı Konut, Aysha Dergisi'nin iftar davetine sponsor oldu!

Metal Yapı Konut, Aysha Dergisi'nin iftar davetine sponsor oldu!

Aysha Dergisi’nin gelenekselleşen iftar buluşmalarının beşincisi Metal Yapı Konut’un sponsorluğunda gerçekleşti.
Aysha Dergi’nin gelenekselleşen iftar buluşmalarının beşincisi Metal Yapı Konut’un sponsorluğunda Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleştirildi. 


İş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatının pek çok isminin katıldığı iftarda misafirler, iftar sofrasında gerçekleşen buluşmanın keyfini yaşadılar. 


Elif Güvendik’in sunuculuğunu yaptığı gecede Aysha’nın 5.yılına özel bir de ödül töreni gerçekleştirildi. Ödüllerin annelere adandığı gecede Nihal Olçak’a ‘’Yılın Annesi’’, Kızılay Annesi projesi ile de Kızılay’a ‘’Yılın STK’sı’’ ödülü verildi. Bu özel organizasyona vermiş olduğu desteklerinden dolayı ise Metal Yapı Konut Yönetim Kurulu Üyesi Özüm Saçaklıoğlu ile Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas’a da plaketleri takdim edildi.


Derginin iftar davetine; AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkan Vekili Büşra Yıldırım gibi siyaset hayatından isimlerin yanı sıra Feryal Gülman, Dilek Hanif, Zeynep Ilıcalı, Tülin Şahin, Azra Kohen, Nihal Olçak, Sibel Kerimoğlu, Türkan Şer, Ayşe Tolga gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok seçkin isim katıldı.


Four Seasons Hotel Bosphorus’un fuaye alanında Blue Lake maketini sergileyen Metal Yapı Konut, davetlilere projeyle ilgili bilgi verdi.