Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi!

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi!


Firma: Teknik Yapı

Proje: Metro Park


Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi ve proje hakkındaki tüm merak ettiklerin haberimizin içerisinde yer alıyor. Projede hem konutlar, hem de ticari birimler yer alıyor...


213 bin 800 metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen  Metro Park  projesi İstanbul Anadolu Yakası Halkalı'da hayata geçiriliyor.  Teknik Yapı  tarafından inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor.


Metropark Evleri'nde toplam 1.270 daire ve 6 tane dükkan bulunuyor. Proje 25 katlı 4 konut bloğu ile 36 ve 28 katlı home ofis bloğu olarak tasarlandı. 


Daire alanlarının 40 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Metro Park projesinde satılık dairelerin fiyatları 95 bin TL'den başlıyor. 


Lansmana özel fiyatlarla satışların devam ettiği Metro Park Evleri'nde yüzde 5 peşinatla ve banka kredisi ile ödeme yapmak mümkün. Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi şu şekilde;


Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi!

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi olarak 2015 yılının Kasım ayı belirlendi. Projede çeşitli sosyal olanaklar sunuluyor.


Telefon: 0212 495 75 25

Web Adresi: www.teknikyapimetropark.com

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor