Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi!

Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi!


Firma: Teknik Yapı

Proje: Metro Park


Metropark İkitelli Teknik Yapı projesi fiyatları 95 bin TL'den başlıyor. Teknik Yapı İkitelli Metropark projesini Kasım 2015 yılında teslim ediyor...Teknik Yapı tarafından İstanbul İkitelli bölgesinde inşa edilen Metropark projesi,  Teknik Yapı  Holding'in Avrupa yakasında inşa edeceği ilk konut projesi olma özelliğini taşıyor. 


Metropark İkitelli projesi 1.270 adet konut ve 6 adet ticari birimden oluşuyor. Metropark İkitelli projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. İkitelli Metropark projesinde konutlar 40 metrekare ile 133 metrekare arasında tasarlandı.


Teknik Yapı İkitelli Metropark projesinde 25 katlı olarak inşa edilecek 4 konut bloğu ile 36 ve 38 katlı olarak inşa edilecek home ofisler için oluşturulan iki blok yer alıyor.


Metropark İkitelli'de 95 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar başladı. Yüzde 5 peşinat ödemesinin yapıldığı Metropark İkitelli teslim tarihi Kasım 2015 yılı olarak belirlendi.


213 bin 800 metrekare inşaat alanına sahip olan Metropark İkitelli projesinde spor alanları, buhar odası, dinlenme alanları, kapalı otopark, fitness center, yüzme havuzu gibi sosyal alanlar yer alıyor. Telefon: 0212 495 75 25

Web Adresi: www.teknikyapimetropark.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor