Metsan İnşaat Kartal projesi 25 Eylül'de satışa çıkacak!

Metsan İnşaat Kartal projesi 25 Eylül'de satışa çıkacak! Metsan İnşaat Kartal projesi 25 Eylül'de satışa çıkacak!

Firma: Metsan İnşaat

Proje: Kartal Projesi

Metsan İnşaat Kartal projesinin lansmanı 25 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilecek. Konut, ofis ve otel alanlarının yer alacağı Metsan İnşaat Kartal projesi 3 etaptan meydana geliyor...
25 Eylül 2013 tarihinde satışa çıkacak olan Metsan İnşaat Kartal projesi 80 dönüm alan üzerinde 3 etap halinde inşa ediliyor. Metsan İnşaat Kartal projesinin ilk etabında 420 adet konut satışa sunuluyor.


İkinci etabında ofis ve otellerin yer alacağı  Metsan İnşaat  Kartal projesinin mimarisi Özgürlük Kulesi'nin mimarı Daniel Libeskind tarafından tasarlanıyor. Metsan İnşaat Kartal projesinde iki dikdörtgen ana bina ve yuvarlak bina yer alıyor.


Metsan İnşaat Kartal projesinde beşinci kat itibariyle daireler adalar  ve deniz manzarasına hakim konumda bulunuyor. Metroya ve diğer ulaşım noktalarına çok yakın mesafede yer alan Metsan İnşaat Kartal projesinde sosyal donatılar da mevcut.


Metsan İnşaat Kartal projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri sunuluyor. 560 milyon liralık yatırımla yükselen Metsan İnşaat Kartal projesinde teslimlerin 2015 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor.Telefon : 0216 355 4066

Web adresi : http://www.metsan.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor