Meydan Ardıçlı Esenyurt Projesi'nde lansman fırsatları!

Meydan Ardıçlı Esenyurt Projesi'nde lansman fırsatları! Meydan Ardıçlı Esenyurt Projesi'nde lansman fırsatları!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı Konutları İstanbul Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding tarafından inşa ediliyor. Projedeki ödeme şekline göre firma bünyesinde 60 aya kadar finansman sağlanıyor...


Meydan Ardıçlı Evleri toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut tipleri bulunan  Meydan Ardıçlı  projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçirildi.


Meydan Ardıçlı Bahaş teslim tarihi 2019 olarak planlanıyor. İstanbul Esenyurt'ta yükselen Meydan Ardıçlı Konutları 545 milyon TL yatırım bedeline sahip. 


Meydan Ardıçlı projesi konut-rezidans blokları ve alışveriş merkezi olarak planlandı. Meydan Ardıçlı Evleri'nde sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi imkanlar da olacak. 


Daire büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişen Meydan Ardıçlı projesinde ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 

 

27 bloğun yer alacağı Meydan Ardıçlı Esenyurt projesi 230 bin metrekare kapalı alana sahip. Projenin arsa alanı ise 67 bin metrekare olarak belirlendi.  


Meydan Ardıçlı Esenyurt Projesi'nde lansman fırsatları!

Özyurtlar Meydan Ardıçlı ödeme şekli kapsamında lansmana özel olarak 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunuluyor. 


Meydan Ardıçlı Esenyurt lansman fiyatları!


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Ödeme kampanyası 15 Ekim'de sona erecek olan Meydan Ardıçlı projesinde peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor