05 / 07 / 2022

Meydan Ardıçlı'nın 2. etap dükkanları satışta!

Meydan Ardıçlı'nın 2. etap dükkanları satışta!

Esenyurt'ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinin 2. etabındaki dükkanlar satışa çıktı. Projenin 1. etabındaki dükkanların satışı tamamlandı...Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding iş birliğiyle Esenyurt’ta inşa edilen Meydan Ardıçlı'nın ilk etabında yer alan dükkanların tamamı satıldı. Projenin ikinci etap dükkanların satışı başladı. 

Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi Eş Başkanı Tamer Özyurt, "Meydan Ardıçlı'nın ilk etaptaki 30 dükkânın tamamı satıldı. Şimdi 50 adetten oluşan, ikinci etap dükkanları satışa çıkarmış bulunuyoruz. Geri kalan 46 adet ticari ünitenin de kiralanması planlanıyor. Bu dükkanların büyüklükleri 100 ila 2 bin metrekare arasında değişirken, metrekare fiyatları da 5 bin TL’den başlıyor" dedi. 

Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır, metronun Ardıçlı İstasyonu’yla ulaşım sorununu kökten çözüldüğünü söyledi. Bahadır sözlerine şu şekilde devam etti; "Sosyal yaşamın hareketli olduğu bu bölgede, Meydan Ardıçlı' sakinleri hayatın dinamik temposunu yaşarken, aynı zamanda evlerinden uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Meydan Ardıçlı’nın kalbi olarak görülen meydanlar, kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı daha da zenginleştirecek. Öte yandan projemizin Doğan Araslı Caddesi üzerinde yer alması, TEM bağlantısı ve metro durağına komşu olması dükkanlarımızı daha da değerli hale getiriyor"
 
2019 yılının son çeyreğinde teslim edilecek olan Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daireler yer alıyor. 

www.meydanardicli.com.tr
0850 460 9070