Milleniumpark'ta 600 bin Euro'ya! Son 10 villa!

Milleniumpark'ta 600 bin Euro'ya! Son 10 villa!

Kurtköy Akfırat'ta inşa edilen Milleniumpark'ta kalan 10 villanın fiyatları 600 bin Euro'dan başlıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

A. Yıldırım Uluslararası İnşaat tarafından Kurtköy Akfırat'ta 282 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Milleniumpark projesi 99 villa, 36 dükkanlık Millenium Bazaar ve 72 stüdyo dairelik Millenium Stüdyo'dan oluşuyor. 3 farklı tipte villanın bulunduğu projede Titanium villaları 361 metrekare, Quantium villaları 367 metrekare, Platinium villaları 480 metrekare olarak yapılıyor. Milleniumpark'ta fiyatlar 600 bin Euro ile 700 bin Euro arasında değişiyor. Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında yüzde 30 peşinatla 120 aya yüzde 1,35 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor.

2006 yılında teslim edilen projede yapay göletler, 35 metrelik açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness center, mini futbol sahası, bisiklet ve yürüyüş parkurları, tenis kortları, squash ve basketbol sahaları, sauna, spa ve masaj salonları bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve otobana çok yakın, İstanbul Park ise 3 kilometrelik mesafede yer alan projenin çevresinde Koç Lisesi, Sabancı Üniversitesi ve Okan Üniversitesi gibi eğitim kurumları bulunuyor. Bölgedeki alışveriş merkezi eksikliğini gidermesi beklenen Millenium Bazaar'ın içinde dünyaca ünlü mağazalar, açık ve kapalı pazar ve restoranlar yer alıyor.

Milleniumpark'ın peyzajı araziden tek bir ağaç bile kesilmeden düzenleniyor. Özel olarak oluşturulan lavanta tarlaları, Japon kirazları, lale ve nergislerle renklendirilen Milleniumpark'ta su sporlarının yapılabileceği bir yapay göl bulunuyor.

www.ayildirim.com

info@ayildirim.com

0216 304 01 00 - 01 - 02

Sinem ÖZTÜRK/Emlakkulisi.com

pus