Milli Emlak'tan Ankara'da satılık fabrika ve lojman

Milli Emlak'tan Ankara'da satılık fabrika ve lojmanAnkara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Akyurt ilçesinde bulunan fabrika binası, dört katlı lojman binası ve arsasını satışa çıkardıAnkara ili, Akyurt ilçesi, Balıkhisar Mahallesi'nde bulunan taşınmazın yüzölçümü 12 bin 622 metrekare. Kentsel servis alanı imarlı arsanın tahmini bedeli 2 milyon 800 bin TL, geçici teminatı ise 560 bin TL.

Taşınmazın ihalesi açık teklif usulü ile, 24 Haziran 2010 tarihinde, saat 09.00'da, Ulus Emlak Mütürlüğü'nde gerçekleşecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız

---

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Akyurt İlçesi Balıkhisar Mahallesinde bulunan fabrika ve 4 katlı lojman binası ile arsasını satmak üzere ihale açtı.

Toplam 12 bin 622 metrekare taşınmazın tahmini bedeli 2 milyon 800 bin lira olarak belirlendi.

İhale, açık teklif usulü ile 24 Haziran 2010 tarihinde Ulus Emlak Müdürlüğünde oluşturulacak komisyon tarafından gerçekleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi, mesai saatleri içerisinde ihale servisinden görebilecekler.

Satışta katılımcılardan 560 bin lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

Söz konusu taşınmazın satışında, bedel defaten ödenebileceği gibi, ihale bedelinin belediye mücavir alanı sınırları içerisindeki taşınmazlarda 5 bin lirayı, dışındaki taşınmazlarda ise bin lirayı aşması halinde, talep üzerine bedelin 1/4'ü peşin, kalan kısmı yıllık yüzde 9 kanuni faiz uygulanmak suretiyle en fazla iki yılda eşit taksitlerle ödenmek üzere taksitlendirme yapılabilecek.
AA