Mirage Residence Güneşli ödeme planı!

Mirage Residence Güneşli ödeme planı!


Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans


Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte tasarlandığı projede 342 adet daire bulunuyor. Mirage Residence Güneşli ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği projede fiyatlar dairelerin metrekare büyüklüklerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. 


Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Proje İstanbul Bağcılar Güneşli lokasyonunda inşa ediliyor.


Ulaşım bilgisi kapsamında proje E-5 ve Tem Otoyolu'na, Atatürk Havaalanı'na, metroya, metrobüse, Evren Güneşli ve Mimar Sinan istasyonlarına yakın bir bölgede bulunuyor.


Ortak kullanım alanları arasında projede yüzme havuzu, açık hava ve fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Mirage Residence Güneşli ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 10 indirim ve tamamı peşin veya peşin +  banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. Projede dairelerin  fiyatları 276 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor