Modakent Terminal Kurtköy iletişim!

Modakent Terminal Kurtköy iletişim!

Firma: Modakent A.Ş.

Proje: Modakent Terminal Kurtköy


Modakent Terminal Kurtköy iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Banka kredili ödemelerin yapıldığı Modakent Terminal Kurtköy projesinde daireler 24 ay sonra teslim ediliyor...Modakent A.Ş tarafından inşa ediliyor olan Modakent Terminal Evleri projesi İstanbul Anadolu yakasında Pendik - Kurtköy bölgesinde yükseliyor.  Modakent Terminal Kurtköy  iletişim bilgisinden önce projeden bahsedelim.


Konut ve ticari alanlardan oluşan Modakent Terminal Kurtköy projesinde 216 adet konut ve 13 adet dükkan yer alıyor. Modakent Terminal Kurtköy projesinde tüm daireler 1 oda 1 salon olarka tasarlandı.


Modakent Terminal Kurtköy projesinde dairelerin büyüklükleri 54 metrekare, 58 metrekare ve 59 metrekare. Modakent Terminal Kurtköy projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.


Modakent Terminal Kurtköy iletişim için 0216 484 04 84 numaralı telefonu arayarak, Modakent Terminal Kurtköy satış ofisine ulaşabilirsiniz. Modakent Terminal Kurtköy teslimleri 24 ay sonra yapılıyor.


3 blok halinde yükselen Modakent Terminal Kurtköy projesinde yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, kapalı otopark gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Modakent Terminal Kurtköy nerede?

Küçükbakkalköy Mh. Merpenköyyolu Sk. D Plaza No:6 Ataşehir İstanbulModakent Terminal Kurtköy iletişim

Tel: 0216 484 04 84

Web: www.modakent.com


projeye sor