Moment İstanbul'da kar garantili kampanyada son gün 30 Kasım!

Moment İstanbul'da kar garantili kampanyada son gün 30 Kasım!

Firma: AC Yapı

Proje: Moment İstanbul


Ac Yapı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul'da kampanya 30 Kasım'a kadar sürüyor.


Moment İstanbul projesinde kampanya kapsamında yüzde 25 kar garantili kampanya 30 Kasım'a kadar uzatıldı. 


Yaklaşık 100 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa edilen Moment İstanbul'da 731 adet ve 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut tipleri 74 metrekare ile 314 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Moment İstanbul'da ödeme koşulları kapsamında peşin ödemelerde yüzde 25 kar getirisi fırsatının yanı sıra, müşteriye özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneği mevcut. 


İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi imkanı sağlanan  Moment İstanbul  projesinde fiyatlar 319 bin TL'den başlıyor. 


Konutların yanı sıra ticari üniteleri de bulunan Moment İstanbul projesinde teslimlerin 2017'de gerçekleşmesi öngörülüyor. 


Moment İstanbul projesinin sosyal alanları arasında; spa, hobi odaları, cep sineması, kapalı/açık yüzme havuzu, fitness center, çocukların keyifli bir ortamda vakit geçireceği Kids Club ve yürüyüş parkurları bulunuyor.


Moment İstanbul konum olarak; Metro’nun yanı başında, İstanbul Adalet Sarayı’na 2dk., Kartal sahil şeridine yaklaşık 5 dakika mesafesiyle, AC Yapı’nın Kent Life ve Dore Life’dan sonra AC Yapı’ nın prestijli projeleri arasında yerini alıyor.


Moment İstanbul Satış Ofisi

0216 377 82 82

www.momentistanbul.com 


Moment İstanbul


Moment İstanbul


Moment İstanbul


Moment İstanbul


projeye sor