Moment İstanbul'da yüzde 1 peşinatla! bin 595 TL taksitle!

Moment İstanbul'da yüzde 1 peşinatla! bin 595 TL taksitle!


Firma: AC Yapı


Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’da benzersiz fırsatlar sunuyor.


AC Yapı, Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki benzersiz fırsat sunuyor. Dileyenler yüzde 25 prim garantisi fırsatından, dileyenler ise yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL taksit fırsatından yararlanabiliyor.


Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, üçüncü projesi Moment 


İstanbul’da benzersiz fırsatlar sunuyor. Dileyenler 30 Kasım’a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim garantisi fırsatından, dileyenler ise  AC Yapı  finansman desteğiyle yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL taksit fırsatından yararlanabiliyor.


AC Yapı’nın önceki projelerinden Dore Life ile birlikte İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek konut projeleri arasında gösterilen  Moment İstanbul Kartal’da 


yükseliyor. İki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden biri olmaya aday proje, E-5 Karayolu’na doğrudan bağlantılı ve 

Soğanlık Metro İstasyonu’nun yanı başında bulunuyor.


Panoramik cam cephesiyle muhteşem bir İstanbul ve Adalar manzarası sunan Moment İstanbul, 2,95 metre tavan yüksekliği ile de ferah bir yaşam alanı sağlıyor. 


İstendiğinde cam kapı ile salondan ayrılabilen mutfak gibi ince düşünülmüş ayrıntılarla hayata geçirilen projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen, fiyatları 319 bin TL’den başlayan toplam 731 adet konut bulunuyor.


Moment İstanbul


Web:  momentistanbul.com