29 / 06 / 2022

Monumento Kartal’da yaşam başladı! Son ofisler için kampanya!

Monumento Kartal’da yaşam başladı! Son ofisler için kampanya!

Firma: Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.

Proje: Monumento Kartal

Sunduğu sosyal ayrıcalıkları, ulaşım rahatlığı, toplantı alanları ve de güvenlik hizmetleri ile dikkat çeken Monumento Kartal’ da kalan son ofisler için son bir kampanya başlatıldı.Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından yatırım değeri hızla artan bölgelerin başında gelen Kartal’da hayata geçirilen ve iş dünyasının Anadolu Yakası’ndaki yeni buluşma noktası olarak tasarlanan Monumento Kartal, teslim edilmeye hazır, Adalar manzaralı ofislerinde gerek yatırımcılara gerekse kullanıcılara son bir fırsat sunacak.

Satışta kalan son ofisler için ilk defa, yüzde yirmiye varan fiyat avantajı sunulacak olan Monumento Kartal’da yönetici toplantı alanları, üst düzey güvenlik sistemleri, kat bahçeleri, yeme-içme alanları, kapalı yüzme havuzu, fitness center ve SPA Merkezi gibi birçok ayrıcalık, bağımsız alan sahiplerinin iş ve sosyal yaşamlarını daha dengeli bir şekilde sürdürebilmelerini sağlayacak. Ulaşım kolaylığı ile de dikkat çeken Monumento Kartal, Anadolu Adalet Sarayı’na, Sabiha Gökçen Havaalanı’na,  Marmaray’a, metroya, Pendik Marina’ya ve sahil yoluna yakın, son derece özel bir konumda yer alıyor.

Binanın açılışı dolayısıyla başlatılan ve kısıtlı bir süre için geçerli olacak kampanyanın ve projenin ayrıntıları hakkında detaylı bilgiye 0 216 306 01 44 numaralı satış ofisinden ulaşılabilir. projeye sor