03 / 12 / 2022

Motorine bu gece 1 lira 53 kuruş zam geliyor! 3 gecede 4 TL'lik zam! Opet, PO, BP, Total 6 Ekim 2022 fiyat listesi...

Motorine bu gece 1 lira 53 kuruş zam geliyor! 3 gecede 4 TL'lik zam! Opet, PO, BP, Total 6 Ekim 2022 fiyat listesi...

Motorine bu gece bir zam daha yapılacak. Peş peşe gelen zamlarla beraber motorinde 3 günlük toplam artış 4 TL'yi geçecek. Peki motorine ne kadar zam gelecek? Motorinin litresi kaç lira olacak? İşte Opet, PO, BP, Total son dakika 6 Ekim 2022 fiyat listesi...Akaryakıt fiyatlarında zam fırtınası resmen başladı. İki gecedir peş peşe gelen zamların ardından bir zam haberi daha geldi. Motorine bu gece bir zam daha yapılacak. Bu zamla beraber 3 günlük toplam artış 4 TL'yi geçecek.

Son günlerde benzin ve motorin fiyatları yine zamlarla gündemde. Akaryakıt fiyatlarına 2 gündür zam geliyordu. Zam fırtınası bu gece de sürecek.

Motorine bu gece 1 lira 53 kuruş zam geliyor! 3 gecede 4 TL lik zam! Opet, PO, BP, Total 6 Ekim 2022 fiyat listesi...

Sözcü'de yer alan habere göre; sektör kaynakları motorine bu gece bir zam daha geleceğini belirtti. Bu kapsamda bu geceden tiibaren geçerli olacak şekilde motorinin litresine 1 lira 53 kuruşluk zam yapılacak.

Motorinin litresine dün gece de 1 lira 38 kuruş, önceki gece 1 lira 10 kuruş zam yapılmıştı. Bu geceki zamla beraber, son üç günde motorin fiyatları 4 TL artmış olacak.

Benzine de düün gece 74 kuruş, önceki gece ise 62 kuruş zam yapılmıştı. 

Brent petrolde de hareketli seyir devam ediyor. 10 gün önce 84 doları gören Brent petrolün varil fiyatı, bugün 94 dolara yükseldi. 

Motorine bu gece 1 lira 53 kuruş zam geliyor! 3 gecede 4 TL lik zam! Opet, PO, BP, Total 6 Ekim 2022 fiyat listesi... 

MOTORİN FİYATLARI KAÇ LİRA OLACAK? 

Bu geceki zamla beraber motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 27,09 TL’ye, Ankara’da 27,20 TL’ye, İzmir’de 27,23 Türk Lirası'na ulaşacak. 

Benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 20,60 TL, İzmir ve Ankara’da 20,73 Türk Lirası seviyelerinde seyrediyor. 

Peki son dakika 6 ekim benzin, motorin ve LPG fiyatları kaç lira oldu? Akaryakıtta son fiyatlar ne kadar? İşte Opet, PO, BP, Total son dakika 6 Ekim 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön