Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi Musa Kayır ve Abdulsamet Kayır tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Musa Kayır ve Abdulsamet Kayır tarafından kuruldu. 


Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1- YAPI a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Msy Kayır Yapı Emlak Otomotiv Gıda Hafriyat Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Adil Mahallesi Tahsildar Sk. No:6/2 Sultanbeyli