Mudanya Prestij Elit fiyatları!

Mudanya Prestij Elit fiyatları! Mudanya Prestij Elit fiyatları!

Firma: Bak Yapı

Proje: Prestij Elit Bursa

Mudanya Prestij Elit fiyatları konutların metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Bak Yapı tarafından inşa edilen projede 3+1 dubleks ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için banka kredisiyle yüzde 0.79 faiz oranında vade uygulanan Prestij Elit Bursa'da 552 tane daire bulunuyor. Proje 60 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 


Mudanya Prestij Elit fiyatları dairelerin konum ve alanlarına göre farklılık gösteriyor. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yükselen proje 3 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon konutlar mevcut.


Bak Yapı Prestij Elit Evleri 46 bloktan meydana geliyor. Dairelerin minimum 165 metrekare, maksimum 186 metrekare olarak dizayn edildiği projede satışlar devam ediyor. 


Prestij Elit Residence'de yüzme havuzu, mescit, sauna, fitness, fin hamamı, çocuk parkı gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Mudanya Prestij Elit fiyatları!

Teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi öngörülen Prestij Elit Konutları fiyatları 3 oda 1 salon dublekslerde 329 bin TL, 4 oda 1 salonlarda ise 369 bin TL'den başlıyor.


Adres: FSM Bulvarı No:94/1 Nilüfer / BURSA


Prestij Elit Bursa satış ofisi

Telefon : 444 16 99

Web: www.prestijelit.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus