Mustafa Saka, Trend GYO yönetim kurulu üyesi oldu!

Mustafa Saka, Trend GYO yönetim kurulu üyesi oldu!

Trend GYO tarafından yönetim kurulu toplantısında Mustafa Saka'nın bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına toplantıya katılanların oy birliğiyle karar verildi.Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yönetim kurulu üyesi hakkında açıklama yaptı.

Trend GYO 3 Mayıs 2019 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında Mustafa Saka'nın bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına toplantıya katılanların oy birliğiyle karar verildi.

Trend GYO KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuzun 03.05.2019 tarih 2019/14 sayılı toplantısında aşağıdaki karar alınmıştır;

Mehmet Kamil Demirel'den boşalan bağımsız yönetim kurulu üyeliğine ilk yapılacak genel kurulun onayına sunulmak üzere ekte bağımsızlık beyanı ve  Kurumsal Yönetim Komitemizin öneri raporu yer alan Sn. Mustafa Saka'nın bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına toplantıya katılanların oy birliğiyle karar verilmiştir.

Mustafa Saka kimdir?
1990 yılında derece ile İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olan Sn. Saka:

AT&T, NCR, Hewlett-Packard, Yıldız Holding şirketlerinde 29 yıl çalışma tecrübesi (15 yıl üst düzey yöneticilik

Farklı şirketlerde Yönetim Kurulu üyeliği.

Bilgi, tecrübe alanları: Stratejik planlama, iş geliştirme, yıllık iş/faaliyet planı, üretim, finans, satış ve pazarlama, kriz yönetimi, yurt içi/yurt dışı satış kanalları & dijital pazarlama, şirket birleşme&satınalma, yatırımcı ilişkileri ve daha bir çok alanda bilgi ve tecrübe sahip olup iyi derecede İngilizce orta derecede Rusça bilmektedir.

Kendisine Kurumumuza hoşgeldin der, yeni görevinde başarılarının devamını dileriz.

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ Yönetim Kurulu

Dosya için tıklayın

Mehmet Kamil Demirel, Trend GYO yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti!