MyWay Country'de fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

MyWay Country'de fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje! MyWay Country'de fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

Firma: Gözde Grubu

Proje: MyWay Country

Toplam 215 konuttan meydana gelen MyWay Country'de fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor. Proje Gözde Grubu tarafından hayata geçiriliyor.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

40 dönüm üzerinde inşa edilen  MyWay Country  projesi 215 konuttan meydana geliyor.  Gözde Grubu tarafından hayata geçirilen MyWay Country projesinde rezidans ve konutlar yer alıyor.  İzmir  MyWay Country'de 1+1'den 3+1'e kadar rezidans daireler, 2+1'den 5+1'e kadar ise normal daireler sıralanıyor. 

 

Satışların başladığı MyWay Country'de fiyatlar 1+1 dairelerde 289 bin TL'den, 2+1 dairelerde ise 399 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

 

Gaziemir Belediyesi'ne yakın konumda yer alan İzmir MyWay Country projesinde konut teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor.  

 

İyi kira gelirine sahip olan MyWay Country projesi İzmir Gaziemir'de yükseliyor.   MyVia Country projesi, doğa ile iç içe yaşamak isteyenler için mükemmel bir alternatif sunuyor. Proje çam ve zeytin ağaçlarıyla çevrili bir yamaçta, lüks ve konforun doğayla buluştuğu mimari konsept içerisinde farklı ev ve daire tipleri bir arada yer alıyor.

 

 

 

Web: http://www.myway.com.tr/gaziemir-satilik-ev-daire-country.html#

Tel: 444 6 933

 

Pınar DOĞAN ÇAKIR/Emlakkulisi.com 


projeye sor