Narcity'de 181 bin YTL'ye! Hemen teslim!

Narcity'de 181 bin YTL'ye! Hemen teslim! Narcity'de 181 bin YTL'ye! Hemen teslim!

Narcity'de büyüklükleri 68 ile 174 metrekare arasında değişen konutlar 181 bin YTL ile 529 bin YTL arasında satışa sunuluyor.Tepe İnşaat tarafından Maltepe'de inşa edilen projenin yüzde 45'i tamamlanmış durumda.

Yapımına 2006 yılında başlanan ve 2009 yılı sonunda tamamlanması planlanan Narcity, 147 dönüm arazi üzerine konuşlanıyor. Yüzde 75'i yeşil alan ve sosyal aktivelere ayrılan projede doğal ve sağlıklı bir yaşam sunuluyor. "Benim Enerjik Evim" sloganıyla yola çıkılan Narcity nar ağaçlarıyla süslenmiş bahçesiyle enerji dolu bir hayat yaşamayı vaat ediyor. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen Maltepe'de, orman alanı içinde eşsiz deniz ve adalar manzarasına sahip proje, sahil yoluna 5, E5' e ise 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Biri kapalı 3 yüzme havuzu, spor ve sosyal aktivite merkezi, basketbol sahası, yürüyüş / bisiklet parkurları, meditasyon bahçesi, 2 adet tenis kortuyla, spor yapma imkanını kapınıza kadar getiriyor. Özel köpek gezdirme alanlarıyla minik dostunuzun ihtiyaçları da göz önünde tutuluyor. 68 m2'den 175 m2 ye kadar farklı daire alternatiflerin bulunduğu projede herkesin ihtiyacına uygun bir çözüm mutlaka bulunuyor. Farklı ödeme seçenekleriyle, yeni bir yaşama adım atmak isteyenlere de kapılarını açıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirimin uygulandığı projede, kredili ödemede de Finansbank, liste fiyatı üzerinden 120 aya kadar kredi imkanı sunuyor.

0216 444 4 NAR(627)
www.narcity.com.tr

Projeden görüntüler için tıklayınız...