Narcity'de çifte bayram!

Narcity'de çifte bayram! Narcity'de çifte bayram!

30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayan Narcity sakinleri, tapularını teslim almanın mutluluğunu da bir arada yaşadılar.Tepe İnşaat'ın 35 yılı aşan deneyimiyle inşa edilen ve teslim süresinden 18 ay önce yüzde 45'i tamamlanan NARCITY'de 573 ev sahibi tapularını teslim alarak yaşamaya başladı.

Narcity Pazarlama ve Satış Müdürü Tuncay Kutlu'nun açılış konuşmasıyla başlayan gece, sahne dünyasının güçlü sesi Zeliha Sunal'ın şarkılarıyla devam etti. Geçmişten günümüze, her dilden şarkılarıyla herkesi coşturan Sunal, şovlarıyla da beğeni topladı. Zeliha Sunal'ın, yemekleriyle konukları mest eden Ödüllü Milli Şef Eyüp Kemal Sevinç ile beraber sahnede yaptığı Nar Soslu Cheese Cake büyük ilgi gördü. Sunal, cheese cake'i hazırlarken, ilk kez sahnede yemek yaptığını ve çok keyifli olduğunu dile getirdi. İkilinin hazırladığı mini cheese cakeler davetlilerden de tam not aldı. Tapularını teslim almanın ve sosyal tesislerine kavuşmanın mutluluğuna, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusunu da ekleyen Narcity sakinleri, 10 yıl marşını hep beraber söyleyerek geceyi noktaladılar.

Yapımına 2006 yılında başlanan ve 2009 yılı sonunda tamamlanması planlanan NARCITY, 147 dönüm arazi üzerine konuşlanıyor. Yüzde 75'i yeşil alan ve sosyal aktivelere ayrılan projede doğal ve sağlıklı bir yaşam sunuluyor. "Benim Enerjik Evim" sloganıyla yola çıkılan NARCITY, nar ağaçlarıyla süslenmiş bahçesiyle enerji dolu bir hayat yaşamayı vaat ediyor. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen Maltepe'de, orman alanı içinde eşsiz deniz ve adalar manzarasına sahip proje, sahil yoluna 5, E5' e ise 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Enerji veren renkler, net ve yalın çizgilerle modernlik ve sadelik ön planda tutularak inşa edilen NARCITY, konumu itibariyle de doğayı ayaklarınıza sererek aradığınız huzuru veriyor. Yerden tavana kadar ısıcamlı pencerelerle ev içindeki ısıyı korurken, bol güneş ışığının ve temiz havanın içeri girmesini sağlayarak size enerji veriyor. Ayrıca yeşilin tüm tonları, Marmara denizinin maviliği ve Adaların duygu yüklü manzarası kesintisiz gözler önüne seriliyor.

Biri kapalı 3 yüzme havuzu, spor ve sosyal aktivite merkezi, basketbol sahası, yürüyüş / bisiklet parkurları, meditasyon bahçesi, 2 adet tenis kortuyla, spor yapma imkanını kapınıza kadar getiriyor. Yeşilin hakim olduğu oyun alanlarında çocuklarınız oynarken, gözünüz arkada kalmıyor. Ayrıca çocuklarınız şehrin gürültüsünden, tehlikelerinden ve kötü havasından uzak, sağlıklı ve güveli bir şekilde büyüyor. NARCITY'de evcil hayvan besleyenlerde unutulmuyor. Özel köpek gezdirme alanlarıyla minik dostunuzun ihtiyaçları da göz önünde tutuluyor.

68 m2'den 175 m2 ye kadar farklı daire alternatiflerin bulunduğu projede herkesin ihtiyacına uygun bir çözüm mutlaka bulunuyor. Üstelik farklı ödeme seçenekleriyle, yeni bir yaşama adım atmak isteyenlere de kapılarını açıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirimin uygulandığı projede, kredili ödemede de Finansbank, liste fiyatı üzerinden 120 aya kadar kredi imkanı sunuyor.

0216 444 4 NAR(627)

www.narcity.com.tr

İlgili haberler

Narcity'de 181 bin YTL'ye! Hemen teslim!

Projeden görüntüler için tıklayınız...