30 / 11 / 2023

Naturalm Çiftlik Evleri'nde müstakil villa yaşamı!

Naturalm Çiftlik Evleri'nde müstakil villa yaşamı!

ALM İnşaat'ın müstakil villa yaşamına dair tüm detayları sunduğu Kocaeli Karamürsel Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 19 villa 300 bin TL'den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuldu.ALM İnşaat'ın müstakil villa yaşamına dair tüm detayları sunduğu Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 19 villa satışa sunuldu. Karamürsel'de dört tarafı ağaçlarla kaplı ve bölgeye hakim bir noktada konumlandırılan projede, 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla bahçeli müstakil villa sahibi olmak mümkün. Bugüne dek butik konseptteki onlarca başarılı projeye imzasını atan ALM İnşaat, özlenen müstakil villa yaşamım Naturalm Çiftlik Evleri projesiyle hayata geçirdi. 


ALM İnşaat, Kocaeli Karamürsel'de inşa ettiği 45 villadan oluşan Naturalm Çiftlik Evleri'nde doğayla iç içe villa yaşamı sunuyor. Çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde 3+1,4+1 ve 5+1 seçeneklerinde tamamı balkonlu ve verandalı villalar yer alıyor. 


Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip villaların müstakil bahçeleri ise 400 metrekare ile 800 metrekare arasında değişiyor. Karamürsel'in en değerli noktasında, bölgeye hakim ve dört tarafı ağaçlarla kaplı bir alanda hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri'nin ilk etabında yaşam başladı, ikinci etabının Eylül ayında teslim edileceği projede son 19 villa, 300 bin TL'den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuldu. 120 aya kadar banka kredisi kullanılabilen projede fiyatlar ise 300 bin TL'den başlıyor. İstanbul'a çok yakın bir konuma sahip olan Karamürsel'de yer alan Naturalm Çiftlik Evleri, çalışmalan devam eden Körfez Geçiş Köprüsü ile hızla değer kazanan bir lokasyona sahip. TürkiyeGeri Dön