NCadde Ateş Corner'da teslimler başlıyor!

NCadde Ateş Corner'da teslimler başlıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Özyurtlar Holding’in öğrencilere yepyeni bir yaşam konsepti sunduğu, yatırımcılara kazançlı bir yatırımın kapılarını araladığı ‘NCadde Ateş Corner’da teslimler başlıyor.


Gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Özyurtlar Holding, Esenyurt’ta inşa ettiği projesi ‘NCadde Ateş Corner’ ile bilinen öğrenci evlerini, üst düzey donanımla yeniden tanımladı. Bölgede ilk defa öğrencilere yönelik bir proje geliştirerek bu alana liderlik eden Özyurtlar Holding, en yeni teknolojiler kullanılarak tasarladığı projesiyle üst düzey yaşam ve çalışma ortamı da sunuyor. Stüdyo ve , 1 oda 1 salon seçenekleriyle 300 daire ve 18 ticari alandan meydana gelen proje, her yönüyle öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, yüksek katma değerli bir yatırım avantajı da sunuyor. 

NCadde Ateş Corner

Sadece öğrenci evi değil, kazançlı yatırım aracı

Projenin, başından sonuna üretim, satış, imalat süreçleri ile kurumsal şirket talepleri ve kiralama görüşmelerini tek başına yöneten genç iş insanı, Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, Esenyurt’un gelişimine liderlik eden bir holding olarak ‘NCadde Ateş Corner’ projesiyle bölgede öğrencilere yönelik üst düzey yaşam ve çalışma ortamı sunan ilk projeyi geliştirdiklerini dile getirdi. Projenin yönetimini ve satış organizasyonunun yürüten Alper Özyurt, şöyle konuştu:

“Projemiz, Esenyurt Üniversitesi’nin yanı başındaki konumu, üst düzey bir yaşam ve çalışma ortamı sunan donanımının yanı sıra hemen tapu avantajıyla da yatırımcılar tarafından kazançlı bir yatırım olarak görülüyor. Bu avantajlarıyla da sadece öğrencilere değil tüm yatırımcılara  hitap ediyor. 1+0, 1+1 olarak tasarladığımız dairelerden oluşan, 3 katlı tek bir blok olarak inşa ettiğimiz projemizle bölgeye yeni bir konsept kazandırdık. Sadece öğrenciler değil gayrimenkul yatırımcıları da projemize yakın bir ilgi gösteriyor. Çünkü projemiz tek başına bir öğrenci evi projesi değil. Güvenli, üst düzey, ayrıcalıklı bir yaşam ve sosyalleşme ortamı sunduğumuz kazançlı yatırım adresi olarak farklılaşıyor. Bölgenin tek öğrenci evi projesi olarak da bölgeye yeni bir kulvar kazandırıyor. 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan projemizde, ocak sonu itabariyle teslimlere başlıyoruz. Hali hazırda teslim ettiğimiz ticari alanlarımızda, bölge ekonomisinin çekim gücünü oluşturan çok önemli yerel markalar ile Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markaları, yerini aldı."

NCadde Ateş Corner

300 öğrenci evi 18 ticari alan…

‘NCadde Ateş Corner’, 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde 3 katlı tek bir blok olarak hayata geçiriliyor. 2 ya da 4 kişinin kalabilmesine imkan veren toplam 300 adet öğrenci evi ve 18 adet ticari alandan meydana gelen proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için otel konforuyla ve eğitim-öğretimi destekleyici bir donanımla yükseliyor. 

Projede kütüphane, basit kullanıma uygun yüksek teknolojik uygulamalar, özel tasarlanmış ortak sosyal alanlar, kafeler, özel mutfaklar, çalışma odaları ve hobi alanları olacak. 7/24 güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı ve resepsiyon hizmetinin de bulunduğu proje, tamamen gençlerin konforu ve güvenliği düşünülerek dizayn edildi. Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa bulunuyor. Gençlerin rahat ulaşımına imkan sağlayan üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda yükselen ‘NCadde Ateş Corner’; Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde bulunuyor.

Web: http://www.ozyurtlar.com/corner.php                      

 

Ncadde Ottoman'da satışlar tamamlanıyor!