Nef, Barcelona'ya sponsor oldu!

Nef, Barcelona'ya sponsor oldu! Nef, Barcelona'ya sponsor oldu!

Geçen yıl Galatasaray'ın ana sponsorluğunu üstlenen Nef, Barcelona ile 18 Nisan'da sponsorluk anlaşması imzaladı.Gayrimenkul şirketi Nef, Barcelona'ya sponsor oldu.


Nef'ten yapılan açıklamaya göre, geçen yıl Galatasaray'ın ana sponsorluğunu üstlenen şirket, şimdi de Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden Barcelona'ya sponsor oldu.


Nef, 50 milyonu aşkın taraftarı ile Avrupa'nın en fazla taraftarına sahip spor kulüplerinden Barcelona ile 18 Nisan'da sponsorluk anlaşması imzaladı.


Nef yönetimi, sponsorluk ile hem Avrupa stratejilerini pekiştirmeyi amaçlıyor hem de Türkiye’nin hikayesini dünyaya anlatmayı hedefliyor.


Nef yönetimi, sponsorluğa ilişkin detayları mayıs ayında İstanbul'da açıklayacak.


AA
Haber Sabah Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Nef, gayrimenkul sektöründeki başarı hikayesini Avrupa'nın metropollerine taşımak için kollarını sıvadı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray'ın ana sponsoru olan Nef, şimdi de Avrupa'nın en önde gelen kulüplerinden Barcelona'nın resmi sponsoru oldu. 50 milyonu aşkın taraftarıyla Avrupa'nın en fazla taraftarına sahip spor kulübü Barcelona ile sponsorluk anlaşmasını 18 Nisan'da Barselona'da imzalayan Nef, bu sponsorluk ile hem Avrupa stratejilerini pekiştirmeyi amaçlıyor hem de Türkiye'nin hikâyesini dünyaya anlatmayı hedefliyor. Yapılan anlaşmanın forma sponsorluğu olmadığını açıklayan şirket yetkilileri, resmi sponsorluk yaptıklarını belirtti. Sponsorluk anlaşmasının detayları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.


ŞİRKETLER AVRUPA'YA AÇILIYOR

Son yıllarda Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok şirket Avrupa'da spor kulüplerine sponsor oluyor. Bu kapsamda THY Euroleague Basketball ve World Golf Cup, Beko Barcelona ve Ramsey de Liverpool'a sponsor olmuştu.Sabah


Haber PR ajansı tarafından servis edildi


Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Nef, Avrupa'ya sadece gayrimenkul projeleri ile değil sponsorluklarla da girmek için önemli bir adım attı. Nef, 50 milyonu aşkın taraftarı bulunan Barcelona'ya sponsor oldu.


Son 3 yıldır satış adedi ve cirosu ile sektör lideri olan Nef, gayrimenkul sektöründeki başarı hikayesini global arenaya taşımak için kollarını sıvadı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray’ın ana sponsoru olan Nef, şimdi de Avrupa’nın en önde gelen kulüplerinden Barcelona’ya sponsor oldu. Sosyal sorumluluk alanında oldukça aktif olan Nef Vakfı ve Barcelona Vakfı, ortak sosyal sorumluluk projelerine de imza atacaklar.


50 milyonu aşkın taraftarı ile Avrupa’nın en fazla taraftarına sahip spor kulübü Barcelona ile sponsorluk anlaşmasını 18 Nisan’da Barcelona’da sonuçlandıran Nef, bu sponsorluk ile global bir marka olma yolunda önemli bir adım atarken aynı zamanda da Türkiye’nin hikayesini dünyaya anlatmayı hedefliyor.


Nef ve Barcelona sponsorluk detaylarını mayıs ayı içerisinde yapacakları bir basın buluşması ve imza töreniyle açıklayacaklar.