Nef İki Haliç satış fiyatları!

Nef İki Haliç satış fiyatları!

Firma: Timur Gayrimenkul

Proje: Nef Haliç


Nef İki Haliç satış fiyatları 200 bin TL'den başlayarak değişiyor. Ağustos 2013'te teslimlerin başlayacağı Nef İki Haliç Evleri'nde ödemeler yüzde 10 peşinat ile yapılıyor...Nef İki Haliç  Timur Gayrimenkul  imzasıyla yükseliyor. Bugüne kadar "Nef" markasıyla birçok proje geliştiren Nef İki Haliç Evleri Nef Flats ve Nef Suites olmak üzere 2 kısıma ayrılıyor.Nef İki Haliç satış fiyatları 200 bin TL'den başlıyor. Nef İki Haliç Evleri'nde 1 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler tasarlandı. 


4 blok olarak yükselen Nef İki Haliç'te 3 blok rezidanslar için, 1 blok ofisler için tasarlandı. Nef İki Haliç'te 1+1 dairelerin alanları 60 metrekare ila 90 metrekare, 3+1 dairelerin alanları 90 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor.


Nef İki Haliç satış fiyatları!


Nef İki Haliç satış fiyatları!


Nef İki Haliç satış fiyatları!


Nef İki Haliç satış fiyatları 1+1 dairelerde 200 bin TL'den,

Nef İki Haliç satış fiyatları 3+1 dairelerde 400 bin TL'den başlayarak değişiyor.Nef İki Haliç Evleri'nde yüzde 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 10 peşinat ödemesinden sonra yüzde 15 oranında bir ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bakiye tutarının ödemesi banka kredisili olarak yapılıyor.


Daire teslimlerinin 2013 Ağustos ayında yapılacağı Nef İki Haliç Evleri'nde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kişisel gelişim stüdyosu, sanat atölyesi, barbekü alanları, hobi odası, karaoke odası, misafir odaları, dinlenme alanları yer alıyor.Telefon :0850 250 06 33 

Web adresi :www.nefhalic.com

Gülcihan YELKENCİ/emlakkulisi.com


projeye sor