Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda vade farksız 50 taksit avantajı!

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda vade farksız 50 taksit avantajı!


Firma: Nef

Proje: Nef Reserve Kandilli Koru Blokları


Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de yükselen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 180 ay vade ve  yüzde 0.99 faiz fırsatının yanında vade farksız 50 taksit avantajı sunuluyor. 


Nef güvencesiyle İstanbul Kandilli'de inşa edilen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda bu ay başında satışlar başladı. Şimdi proje kapsamında 180 ay vade, yüzde 0.99 faiz ve vade farksız 50 taksit avantajı sunuluyor.

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 2,5+1'den 5+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda yer alan evlerin fiyatları 2 milyon 995 bin TL'den başlıyor. 407 konut bulunan projede konutların büyüklükleri 150 metrekareden başlıyor. 

İstanbul Boğazı'na yakınlığı ve merkezi konumuyla göz dolduran  Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nın proje alanı 155 bin 247 metrekare, peyzaj alanı ise 39 bin metrekare büyüklükte. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda her daireye özel bir otopark alanı bulunuyor. Bunun yanı sıra projede koru manzaralı ve boğaz manzaralı konutlar yer alıyor.

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Şehit Mustafa Cambaz İlkokulu'na 300 metre, Küçüksu Aile Sağlık Merkezi 170 metre, Eston Kandilli Evleri'ne 50 metre, Hoca Mahmut Bayram Camii'ne 90 metre, İSKİ Küçüksu Ön Artıma Tesisi'ne 25 metre mesafede konumlanan Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda Nef'in yurt dışı ve uluslararası alanda patentini aldığı Fold Home sistemi bulunuyor.  

Fold Home sistemi kapsamında, konut sahibine, eve ek olarak 24 ortak kullanım alanı sunuluyor. Bu kullanım alanlarının içinde, müzik, sinema, parti, kareoke, yemek ve davet odaları yer alıyor. Odalar için kiralama imkanı sunuluyor.

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları nerede?

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Web: http://www.nef.com.tr/projeler/reserve-kandilli

Tel: 444 9 633

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com


projeye sor