Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda satışlar başlıyor!

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda satışlar başlıyor!

Firma: Nef

Proje: Nef Reserve Kandilli Koru Blokları


Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de inşa edilen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda satışlar başlıyor...


Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de hayata geçirilen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda satışlar başlıyor. Ön talep toplama sürecinde olan projede satışların Şubat ayında başlaması planlanıyordu. Ancak satışlar ileri bir tarihe ertelenmişti. 

Nef güvencesiyle İstanbul'un merkezi konumu Kandilli'de inşa edilen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 407 konut yer alıyor. Projede bulunan konutların büyüklükleri 150 metrekareden başlıyor. Projede her konuta özel otopark alanı yer alıyor. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1,5 daire tiplerinin bulunduğu proje İstanbul Boğazı'na yakınlığı ve merkezi konumuyla göz dolduruyor. Proje 155 bin 257 metrekare proje alanına sahip. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Nef'in yurt dışı ve uluslararası alanda patentini aldığı Fold Home sistemi, Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'na da geliyor. Fold Home sistemi kapsamında, konut sahibine, eve ek olarak 24 ortak kullanım alanı sunuluyor. Bu kullanım alanlarının içinde, müzik, sinema, parti, kareoke, yemek ve davet odaları yer alıyor. Odalar için kiralama imkanı sunuluyor.

Şehit Mustafa Cambaz İlkokulu'na 300 metre, Küçüksu Aile Sağlık Merkezi 170 metre, Eston Kandilli Evleri'ne 50 metre, Hoca Mahmut Bayram Camii'ne 90 metre, İSKİ Küçüksu Ön Artıma Tesisi'ne 25 metre uzaklıkta konumlanan Nef Reserve Kandilli Koru Blokları, 39 bin metrekare büyüklüğünde peyzaj alanına sahip. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları Nerede?

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları

Tel: 444 9 633

Web: http://www.nef.com.tr/projeler/reserve-kandilli

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com


projeye sor