Nefis Çankaya Evleri görücüye çıktı!

Nefis Çankaya Evleri görücüye çıktı!Yaklaşık 25 yıldan bu yana hayata geçirdiği projelerle Başkent konut sektörünün öne çıkan firmalarından olan YP İnşaat, son projeleri Nefis Çankaya Evleri’ni de görücüye çıkardı.


Yaklaşık 25 yıldan bu yana hayata geçirdiği projelerle Başkent konut sektörünün öne çıkan firmalarından olan YP İnşaat, son projeleri Nefis Çankaya Evleri’ni de görücüye çıkardı.


Kent merkezinin içinde doğayla iç içe konforlu bir yaşam sunan Nefis Çankaya Evleri açılış kokteyli, sağanak yağmura karşın çok sayıda konut sahibi ve  Ankara  iş dünyasının ünlü isimlerinin de katılımıyla düzenlenen ‘nefis’ geceyle gerçekleşti.


İmrahor Vadisi manzaralı projenin satış ofisinde düzenlenen kokteylde ev sahibi YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, konuklarla yakından ilgilendi.


Konukların, Nefis Çankaya Evleri’ni de yakından tanıma fırsatı bulduğunu ifade eden Osman Cem Çankaya, “Yılların tecrübesiyle güzel bir başlangıca imza attığımız Nefis Çankaya Evleri’nin açılış kokteyli projemizin ismi gibi ‘nefis’ oldu. Geceye katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Her zaman en iyisini hedefleyen YP İnşaat olarak, hem Nefis Çankaya Evleri’nde hem de yeni projelerimizde kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.


Nefis Çankaya Evleri görücüye çıktı!


“Nefis bir anı…”


Nefis Çankaya Evleri’nin logosundaki rüzgar güllerinin de konseptte yer aldığı gecede konuklar, akordeon ve saksafondan gelen melodiler eşliğinde keyifli zaman geçirdi.


Gecenin sürprizi ‘fotoğraf kulübesi’ ise konukların oldukça dikkatini çekti. Farklı aksesuarlar takarak kulübeye giren konuklar, verdikleri pozlarla geceden nefis anılarla ayrıldı.


Konuklar sık sık fotoğraf kulübesinin önünde kuyruğa girdi.