Nefis Çankaya Evleri’nde yaşam başladı!

Nefis Çankaya Evleri’nde yaşam başladı! Nefis Çankaya Evleri’nde yaşam başladı!

Ankara'da hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri'nde yaşam başladı. Nefis Çankaya Evleri projesi “Doğanın içinde bir şehirli” sloganı ile yükseliyor. Nefis Çankaya Evleri İmrahor Vadisi’nin tüm renklerini kapsayan manzarası ve tertemiz havası ile ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor. 

Nefis Çankaya Evleri YP İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, konutların önemli bölümünün sahipleriyle buluştuğunu ifade etti.

 

Osman Cem Çankaya, inşaat sektöründe oluşturdukları fark yaratan çizgiye ulaşmayı, sundukları ödeme planlarıyla kolaylaştırdıklarını dile getirerek, “Hemen tapu imkanına sahip Nefis Çankaya Evleri’nde banka kredisi kullanılmadan, şirkete 60 ay vade farksız ödeme olanağı sürüyor. Farklı tiplerde daire seçenekleri ile herkesin kendine uygun bir yaşam alanı bulabileceği Nefis Çankaya Evleri’nin oturuma hazır son daireleri için alıcılara acele etmelerini öneririm” dedi.


-NEFİS ÇANKAYA EVLERİ-

Hem yatay, hem dikey mimariye sahip 18 farklı daire tipini bir arada sunan Nefis Çankaya Evleri'nde vadi manzaralı kafenin yanı sıra,  500 metrekare seyir terası, pilates ve yoga odaları, fitness merkezi, basketbol ve tenis sahası, sauna ve yüzme havuzu bulunuyor.

 

Web: http://www.nefiscankayaevleri.com.tr/