12 / 08 / 2022

Nevbahar Üsküdar’da yüzde 0.74 faizli teslim kampanyası fırsatı!

Nevbahar Üsküdar’da yüzde 0.74 faizli teslim kampanyası fırsatı!

Kalyon Holding’in ilk markalı konut projesi Nevbahar Üsküdar’da büyük teslim kampanyası başladı. Ocak'ta teslimlere başlanacak projede yüzde 10 peşin, yüzde 20 indirim, yüzde 0.74 vade oranı fırsatı sunuluyor. Daire tesliminden sonra tam 1 yıl boyunca ödemesiz.Kalyon Holding çatısı altında faaliyet gösteren Kalyon Gayrimenkul imzasıyla yükselen “Nevbahar Üsküdar”da teslim kampanyası başladı. 

İstanbul’un en tarihi ve otantik semtlerinden Üsküdar’ın merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam sunan proje, 1 milyon TL’ye kadar konut kredisi kullanımına 0,74’lük avantajlı vade oranıyla hem yatırımcılara hem de konut sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor. Diğer yandan 0,74’lük faiz oranları ile Nevbahar müşterileri 1 milyon TL’lik krediye 14 bin 978 TL olan piyasa ortalamasını değil, aylık 12 bin 600 TL ödüyorlar.

Nevbahar Üsküdar’da yüzde 0.74 faizli teslim kampanyası fırsatı!

YÜZDE 10 PEŞİN, YÜZDE 20 İNDİRİM!

Projeye özel uygun kredi imkanları ve taksit koşulları sunan kampanya kapsamında tüm müşteriler, yüzde 10 peşinatla, peşin konut alımında yüzde 20 indirim kazanıyor. 

TESLİMDEN SONRA 1 YIL ÖDEME YOK

Bu cazip peşinat oranı ve indirimin yanı sıra, kalan tutarın yüzde 45’i, teslim tarihi olan Ocak ayında, geriye kalan yüzde 45’lik tutar ise teslimden 1 yıl sonra; yani 2022 Ocak'ta ödeniyor. Yani müşteriler, konut tesliminden sonra kalan tutarı 1 yıl sonra ister peşin ister banka kredisi kullanarak ve dilerlerse kira geliri de elde ederek ödeme fırsatına sahip.

BOĞAZIN DOKUSUNU TAŞIYOR

Karma konsept olarak tasarlanan Nevbahar Üsküdar projesinde büyüklükleri 105 metrekare ile 665 metrekare arasında değişen, 2 oda 1 salondan 5+2 penthouse’lara kadar farklı tiplerde 169 konuta yer veriliyor. Toplam 4 bloktan oluşan projede zengin kütüphane, komşularınızla hoş vakitler geçirmeniz için hazırlanan lounge alanı, spor kulübü, yüzme havuzu ve sanat galerisi gibi sosyal alanlar bulunuyor. Her adımda ayrıcalıklı ve özgün bir yaşam sunan proje aynı zamanda boğaz yalılarının stilini taşıyan gölgelikli cephe tasarımı, doğal malzeme kullanımı, tarihi dokuyla barışık mimarisiyle İstanbul’un en çevreci yapılarından biri olarak dikkat çekiyor. 

ÖZEL KONUMUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Boğaziçi mavisini, koruların yeşiliyle bir araya getiren proje ile iç içe konumlanan Nevçarşı, gündelik ihtiyaçları yanıtlayacak 120 mağaza, açık ve kapalı alanlardaki bistro, kafe ve restoranlar, son teknoloji ses ve görüntü sistemlerine sahip sinema salonları, birbirinden eğlenceli festival, konser, söyleşi ve özel gösterimlere renklenecek muhteşem bir etkinlik alanına da sahip olacak. 

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 12 dakika, Üsküdar Vapur İskelesi’ne 3 dakika, Marmaray’a 3 dakika, Altunizade metrobüs durağına 10 dakika, Harem’e ise 5 dakika mesafede konumlanıyor. 

Web: https://nevbaharuskudar.com/