New Nişantepe Çekmeköy’de 2+1 daireler 313 bin TL'den başlıyor!

New Nişantepe Çekmeköy’de 2+1 daireler 313 bin TL'den başlıyor!

Firma: Mintek Yapı

Proje: New Nişantepe


New Nişantepe Çekmeköy, İstanbul’un yükselen yıldız ilçelerinden biri olan Çekmeköy Nişantepe’nin keyfini, size MİNTEK YAPI’nın güveni ile yaşatacak. New Nişantepe Çekmeköy, satış fiyatları ve 3 çeşit hazırlanan ödeme planları ile fark yaratıyor.


New Nişantepe Çekmeköy, İstanbul’un yükselen yıldız ilçelerinden biri olan Çekmeköy Nişantepe’nin keyfini, size MİNTEK YAPI’nın güveni ile yaşatacak. Nişantepe’nin en değerli arsalarından birinde, gözde lokasyonu ile şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak, doğanın tüm renkleri ve oksijeni ile sizi karşılayacak olan Alemdağ ormanları  New Nişantepe  Çekmeköy’de en yakın komşunuz olacak…


New Nişantepe güncel fiyatlar!


Hep doğanın içinde yaşayıp, hem de şehirde olmak mümkün mü? Diye soranlara cevap veren bir proje; New Nişantepe Çekmeköy. 


‘’ Az kat, geniş alan ‘’ konsepti ile hazırlanan ve bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip olacak olan proje modern mimarisi ile New Nişantepe Çekmeköy’de yıldızlaşırken, iç mimarisi ile de yaşam alanınızı, doğal alanınıza dönüştürecek. 


Şehrin kalabalığından uzakta, hayatın tam içinde yer alan proje toplam 8.600 metrekarelik arazi üzerinde % 75 yeşil alanıyla hayata geçirildi. New Nişantepe Çekmeköy; A, B, C ve D olmak üzere 5 katlı 4 Blok şeklinde tasarlandı. 


Toplam 153 dairenin yer aldığı projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra her tip daire için bahçe katlı daire seçenekleri ve dupleks daireler sahiplerini bekliyor.  Ayrıca, kendi peyzajınızı kendiniz belirleyin, bahçe katınızdaki alanı New Nişantepe Çekmeköy’ün peyzaj mimarı ile birlikte zevkinize göre çiçeklendirelim alternatifini de sunuyor proje.


Zengin sosyal imkanlar ile donatılmış New Nişantepe NEW CLUB’da hayatın sağlıklı yüzüyle tanışacaksınız… 


 New Club’un üst katında, konforlu ve her türlü modern teknolojik imkanın sunulduğu, sofistike bir tarzda dizayn edilen yemek masası, mutfak ve relaxing oturma grubunun da yer aldığı New Club Lounge’da sizin gibi seçkin komşularınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilir, doğum günü partilerinin yanı sıra her türlü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz… New Club’un alt katı ise sağlıklı yaşam için fitness ve saunaya ayrıldı. New Nişantepe Çekmeköy’de; Açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve yürüyüş alanı, barbekü alanı, meyve ağaçlarından oluşan doğal alanlar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik mevcut.


Bütün bu özellikleri ile New Nişantepe Çekmeköy, satış fiyatlarıyla da, 3 çeşit hazırlanan ödeme planları ile de fark yaratıyor. Projede 52-207 metre kare arasında değişen daireler de; Projenin satışının başladığı ilk günlerde, satışı tamamlanan 1+1 dairelerin yanı sıra; 2+1 daireler 313.000 TL., 3+1 daireler 458.000 TL ve 4+1 daireler ise 624.000 TL.’den başlıyor. İstanbul’un parlayan yıldızı Çekmeköy’ün  keyfini aileniz ve dostlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz… 


NEDEN ÇEKMEKÖY NİŞANTEPE ? 

LOKASYON AÇISINDAN; Yeni inşa edilen bağlantı yolları sayesinde Anadolu yakasında yeni bir gelişme aksı olarak öne çıkmaktadır. Bir tarafta Şile Otobanı, bir tarafta Kuzey Marmara Otoyolu bağlantıları ve diğer tarafta da 3. Köprü güzergâhında olması sebebiyle ulaşım olarak çok iyi bir konumdadır. Ayrıca 3. Köprünün üzerinden geçecek olan raylı sistem de yine bu bölgeden geçecektir. Planlanan raylı sisteme göre 3. Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve  Marmaray  entegre edilecektir. Bu bağlamda da bölge ulaşım akslarının tam merkezinde yer alarak İstanbul’un yeni bir gelişme aksı olacaktır.


YAPILAŞMA AÇISINDAN; Yeni revize edilen bölge imar planları sayesinde bölge az kat ve çok yeşil alan prensibine göre inşa edilecektir. Bölgede inşaat metrekaresini belirleyen inşaat emsal oranları 0,70 ile 0,90 arasında ve kat sayısı olarak da en fazla 6 kat yapmaya imkân vermektedir. Böylelikle iç içe geçen veya aşırı yüksek betonarmeler değil, ferah yeşili bol alanlarda yaşama imkânı sunulmaktadır.


EĞİTİM AÇISINDAN; Bölge de Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Lisesi, Sev Koleji gibi köklü eğitim tesisleri yer almaktadır. Ayrıca gelecek dönem için de bölgenin bir eğitim üssü olması planlanmaktadır.


TEMİZ HAVA BOL OKSİJEN; Bölge İstanbul’un Anadolu yakasındaki en geniş orman alanı olan Alemdağ Ormanlarının tam yanı başındadır. Orman içerisindeki yürüyüş parkurları, piknik alanları sayesinde Yeşile hasret kalmadan bol oksijenli bir yaşam sürmek mümkündür.


New Nişantepe Çekmeköy Projesi Lansman öncesi fiyatlarından yararlanmak için;


444 8 328 

www.newnişantepe.com 
Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...MİNTEK Yapı'nın projesi New Nişantepe Çekmeköy'de satışlar başladı.  Projede 153 daire yer alıyor. 2+1 daireler 313 bin TL, 3+1 daireler 458 bin TL ve 4+1 daireler 624 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Dubleks daireler de bulunuyor. 


VatanHaber Para Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


New Nişantepe Çekmeköy, Çekmeköy Nişantepe'nin keyfini, Mintek Yapı'nın güveni ile yaşatacak. "Az kat, geniş alan" konsepti ile hazırlanan ve bölgedeki en kaliteli, en modern mimariye sahip olacak proje, iç mimarisi ile yaşam alanınızı, doğal alanınıza dönüştürecek. Şehrin kalabalığından uzakta, hayatın tam içinde yer alan proje toplam 8 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde yüzde 75 yeşil alanıyla hayata geçirildi. 


Para


Haber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Mintek Yapı tarafından geliştirilen New Nişantepe Çekmeköy projesinde satışlara başlandı. Toplam 153 dairenin yer aldığı proje, A, B, C ve D olmak üzere 5 katlı 4 blok şeklinde tasarlandı. Fiyatların 313 bin TL'den başladığı projede hazırlanan ödeme planlarıyla tüketicilerin ev sahibi olmaları hedefleniyor. 


Ekonomist


projeye sor