Next Level fiyatları!

Next Level fiyatları!

Pasifik İnşaat'ın projesi olarak yükselen Next Level fiyatları metrekaresel olarak 7 bin 500 liradan başlıyor. Next Level projesindeki daireler için alıcılara 18 aya kadar 0 faizle vadelendirme olanağı sunuluyor...
Satışların sürdüğü Next Level projesinin inşaat alanı 19 bin 590 metrekareye ulaşıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde dairelerin bulunduğu Next Level projesi Pasifik İnşaat'ın imzasını taşıyor. 


Ankara'nın Söğütözü ilçesindeki Next Level fiyatları 'ndan önce projenin açık adresini aktaralım: 


Next Level fiyatları!


Next Level projesi Eskişehir Yolu ( Dumlupınar Bulvarı) No:3 Söğütözü /  Ankara  adresinde konumlandırıldı. Next Level projesinde daireler banka kredisine uygun olarak satılıyor. Next Level fiyatları bilgileri: 


Next Level fiyatları 'na göre daire fiyatları metrekare birimi olarak 7 bin 500 liradan başlayan fiyatlara sahip. Daha detaylı olarak ise Next Level fiyatları  761 bin liradan başlıyor ve  1 milyon 882 bin liraya kadar yükseliş gösteriyor. 


Next Level fiyatları!


Next Level teslimleri: 


Next Level projesi içinde bulunduğumuz yılın Eylül ayında teslim edilecek.Next Level fiyatları 'nı 0312 284 47 47 no'lu atış ofisi telefonundan daha detaylı olarak edinebilirsiniz. Next Level projesinde 65 adet rezidans, 45 adet suit dare, 133 adet ofis mevcut.


Next Level fiyatları!


Next Level ödeme seçenekleri 'ne göre daireler için 18 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanı yer aldığı gibi banka kredisi de kullanma yolu ile daire alınabiliyor. Bu yolla daire almak içinse yüzde 25 peşinat ödemesi yapılıyor. Telefon: 0312 284 47 47 

Web Adresi: http://www.nextlevel.com.tr/

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com