Next Level Residence fiyat listesi!

Next Level Residence fiyat listesi!

Firma: Pasifik İnşaat

Proje: Next Level

Yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanma olanağı sunulan Next Level Residence fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor...2 bloktan meydana gelen Next Level,  Ankara  Söğütözü'nde inşa ediliyor. Next Level Residence fiyat listesi için haberimizden yararlanabilirsiniz.


Teslimlerin 2013 yılının Eylül ayında yapılması öngörülen Ankara Next Level,  Pasifik İnşaat  projesi olarak yaşama geçiriliyor.


Toplam 40 suit daire, 65 rezidans ve 133 ofisten meydana gelen  Next Level  Ankara'da inşaat alanı 190 bin metrekare olarak belirlendi. Next Level Residence fiyat listesi için haberimizi okumanız yeterli.


Next Level Residence fiyat listesi!


İçerisinde konut, ofis, ticari ve AVM'nin yer aldığı Next Level Rezidans'ta yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılıyor. İsteyenler yüzde 50 peşinat veriyor. Kalan tutar 18 ay taksitlendiriliyor.  Next Level Residence fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor.


Next Level Residence fiyat listesi!


Next Level Residence konut fiyatları 761 bin TL ile 1 milyon 882 bin TL arasında, ofis fiyatları ise 1 milyon 444 bin 575 TL ile 1 milyon 858 bin 129 TL arasında değişiklik gösteriyor.


Telefon: 0312 284 47 47 

Web Adresi: http://www.nextlevel.com.tr/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor