Neymar'ın 7 milyon sterlinlik rüya evi!

Neymar'ın 7 milyon sterlinlik rüya evi!

Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar, koronavirüs nedeniyle kendisini ve arkadaşlarını 7 milyon sterlin değerine sahip evde karantinaya aldı. İşte Neymar'ın kendini izole ettiği rüya ev....


Tüm dünyayı etkileyen corona virüsü salgını futbolcuların hayatlarını da olumsuz etkiledi. 

Neymar

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; PSG'nin yıldız isimlerinde olan Neymar, kendini koronavirüs günlerinde Brezilya'da muhteşem evinde karantina altına aldı. 

Neymar

Brezilyalı oyuncu, yakın arkadaşlarıyla beraber kendisini 2016 yılında aldığı 7 milyon Sterlin değerine sahip bu evde izole ediyor.

Neymar

Neymar sosyal medyadan sosyal mesafe kurallarını hiçe sayması nedeniyle çok sayıda eleştiri alsa da karantina kurallarına uyduğunu belirtiyor.

Neymar

Neymar, Sylvester Stallone'un "Cehennem Melekleri" adlı filminin çekildiği Mangaratiba'daki bu evde 2018 yılında ayağı kırıldığında da kalmıştı.

Neymar

Neymar'ın evinde iskele ve helikopter pisti, spor salonu, tenis kortu, sauna, masaj odası, spa ve jakuzi gibi çok sayıda sosyal donatı alanları bulunuyor.

Neymar

3000 şişelik şarap mahzeni de bulunan evin komşuları arasında Emerson Sheik ve Brezilyalı Emmy adayı aktris Adriana Esteves...

Neymar

"Rüya evi"nde arkadaşlarıyla beraber vakit geçiren Neymar, Instagram hesabından arkadaşlarıyla birlikte pozunu "İnsanlar hayatta sadece sevgiye ve arkadaşlara ihtiyaç duyarlar" pozuyla yayınladı.

Neymar

Neymar'ın evi ayrıca Rio de Janeiro sakinleri için oldukça popüler bir yer olan ve 365 adadan oluşan Angra Dos Reis'e kısa bir mesafe uzaklıkta yer alıyor. 

Neymar

Neymar, annesi, kız kardeşi ve üvey annesi gibi ailenin diğer üyelerinden uzak duruyor.

Neymar

Brezilyalı yıldız bu durumun herkesin iyiliği için olduğunu belirtiyor ve kendisini izole ediyor.