Nidapark Bomonti ödeme koşulları!

Nidapark Bomonti ödeme koşulları! Nidapark Bomonti ödeme koşulları!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Bomonti

Nidapark Bomonti projesi Şişli Bomonti'de Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Projenin 2020 yılında tamamlanması planlanıyor...Nidapark Bomonti Evleri'nde 1+1’den 4,5+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor. Projede bölümler  Nidapark Bomonti   Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis ve Nidapark Bomonti Meydan şeklinde sıralanıyor. 
 

Tahincioğlu Gayrimenkul  imzası taşıyan Nidapark Bomonti projesinde peşin ödemelerde yüzde 5 indirim sağlanıyor. 2020 yılında tamamlanması planlanan Nidapark Bomonti projesi toplam 536 konut, 102 ofis ve 12 mağazadan meydana geliyor.
 

Nidapark Bomonti proejsinde;
Fitness
Yüzme havuzu
Sauna
Çocuk oyun alanı
Spor alanı
Otopark gibi olanaklar sunuluyor.

Nidapark Bomonti ödeme koşulları!

Nidapark Bomonti Evleri'nde  yüzde 5 peşinat vererek ,6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10  ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz ödenebiliyor.  Tahincioğlu Nidapark Bomonti'de 61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faizle ödemeler yapılabiliyor. 


Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyatları KDV dahil 714 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Proje Tarihi yarımada manzarasına hakim konumda yükseliyor. 
 

5 bölümden meydana gelen Nidapark Bomonti projesi Taksim'e 5 dakika, Sultanahmet'e 12 dakika ve Havalimanına 20 dakika mesafede hayata geçiriliyor. 

 

Tel: 444 4 846 
Web: http://www.nidaparkbomonti.com/tr/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com
 


projeye sor