Çukurova Balkon

Nidapark İstinye iletişim bilgileri!

Nidapark İstinye iletişim bilgileri! Nidapark İstinye iletişim bilgileri!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark İstinye

Nidapark İstinye projesi deniz manzarası ve mimari tasarımı ile dikkat çekiyor. Projede konutların 36 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Nidapark İstinye Projesi, Panorama, Vadi ve Koru olmak üzere üç etaptan oluşuyor.  Nidapark İstinye  projesi az katlı mimari konseptte taarlanıyor.

İstinye'de, muhteşem deniz manzarası ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Nidapark İstinye projesinde 60 ay sıfır faizle satışlar başladı. Nidapark İstinye projesinde her etap kendi sosyal tesisiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip.

Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden meydana geliyor.
 
Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı tasarlanan bloklar şeklinde yükselen Nidapark İstinye projesinde 2+1’den 5+2’ye kadar konut tipleri sunuluyor. Projede daire alanları 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişiyor.
 
Nidapark İstinye projesinde; kafe, çocuk oyun alanları, ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness, özel studio odaları, kapalı ve açık havuz, kuaför, market, özel yemek salonları, TV odaları, sinema salonu, oyun odaları, müzik bale okulu, aktivite odası bulunuyor.
 
Nidapark İstinye iletişim bilgileri!
Tel: 444 4 846
Web: http://www.tahincioglu.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor