Nlogo İstanbul'da 2’nci etap'ta teslimler başlıyor!

Nlogo İstanbul'da 2’nci etap'ta teslimler başlıyor!

Gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Özyurtlar Holding'in 33’üncü projesi ‘Nlogo İstanbul’un 2’nci etap teslimleri başlıyor.


Gayrimenkul ve inşaat sektöründe sadece konut değil, komplike yaşam alanlarının mimarları arasındayer alan Özyurtlar Holding, koronavirüse rağmen projelerinde hızla ilerliyor. Holding’in Esenyurt’un tam merkezinde inşa ettiği 33’üncü projesi ‘Nlogo İstanbul’un 2’nci etabının teslimlerine sayılı günler kaldı.

310 bin metrekarelik alanda 7 blok halinde yükselen projenin 2’nci etabı, 1 oda 1 salondan, 3 oda 1 salona, 80 metrekare’den 175 metrekare büyüklüğe uzanan 900 daireden meydana geliyor. Bin 800 daireden meydana gelen ilk etabı 2 yıl önce teslim edilen ve oturum başlayan Nlogo İstanbul’da, Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarını buluşturan, 87 dükkândan oluşan Cadde İstanbul da bulunuyor.

Nlogo İstanbul

Esenyurt’un gelişimine yön veren proje


'Nlogo İstanbul' ile İstanbul’un hızlı bir gelişim sürecinde olan Esenyurt’un gelişimine yön verdiklerini, bölgenin marka değerinin oluşmasına liderlik ettiklerini belirten projenin yönetimini ve satış organizasyonunun yürüten Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, şöyle konuştu: “Projenin bin 800 daireden oluşan ilk etabının teslimlerini 2 yıl önce tamamlamış ve yatırımcılarımız tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşmıştık. Bu bölümde oturum da başlamıştı. 900 daireden oluşan 2’nci etabımızın inşaat çalışmalarında, pandemiye rağmen hız kesmedik. 33’üncü projemizde de yatırımcılarımızdan ciddi bir talep alıyoruz. Yatırımcılarımıza söz verdiğimiz tarihte teslimlere başlıyoruz. Aynı zamanda 3 blokta, 3’er adet, 3 katlı penthouse dairelerimizi de satışa sunmaya hazırlanıyoruz. Özel mimariye sahip olan bu dairelerimizin fiyatı 1 milyon dolar.”

45’inci katta villa hayatı


Projede holding bünyesinde 24 ay vadelendirme fırsatı sunduklarını dile getiren Alper Özyurt,  proje hakkında şöyle konuştu: “Projemizin tüm etaplarında 1+1’den 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor. Daire büyüklüklerimiz 80 metrekareden başlıyor, 175 metrekareye kadar çıkıyor. Daire fiyatlarımız 399 bin TL ile 875 bin TL arasında değişiyor. Projemizin 45’inci katta villa hayatı sunuyoruz. İçinde asansör bulunan, jakuzili ve manzaralı lüks penthouse daireleri 1 milyon dolar ile satışa sunacağız. Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarını buluşturduğu Cadde İstanbul bölümü için kiralama görüşmelerimiz sürüyor. Bu bölüme de Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarından talep alıyoruz.” 

Avrupa yakasının sembol projesi


İstanbul Avrupa yakasının sembolü olarak gösterilen 'Nlogo İstanbul’un 3 etabında da 1 oda 1 salondan, 3 oda 1 salona farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor. 1 oda 1 salon daireler 80 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 175 metrekare büyüklüğe sahip. Projede daire fiyatları ise 399 bin TL ile 875 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Mimar Cevat Çalıkoğlu imzası taşıyan proje, Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarını buluşturduğu Cadde İstanbul da bulunuyor.

Yaşamın merkezinde


'Nlogo İstanbul'un sosyal donatı alanlarıyla da  yaşamın merkezinde yer alıyor.  Projenin sosyal donatı alanları arasında; çocuk oyun alanları, çocuk oyun odası, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, fitnesscenter, lobi-cafebar, sinema salonu bulunuyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken 'Nlogo İstanbul'; Bauhaus'a, 5M Migros’a, Koçtaş Yapımarket’e, Marmarapark AVM’ye, ToriumAVM’ye, Real Hipermarket'e ve Akbatı AVM’ye 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yükseliyor.

www.nlogoistanbul.com     

0850 460 27 00