Çukurova Balkon

Nokta Group Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve İşletmecilik Anonim Şirketi kuruldu!

Nokta Group Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve İşletmecilik Anonim Şirketi kuruldu! Nokta Group Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve İşletmecilik Anonim Şirketi kuruldu!

Nokta Group Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve İşletmecilik Anonim Şirketi Şişli'de 80 bin TL sermaye bedeli ile Zafer Kurt tarafından kuruldu. 


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Nokta Group Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve İşletmecilik Anonim Şirketi Şişli'de 80 bin TL sermaye bedeli ile Zafer Kurt tarafından kuruldu. 

Nokta Group Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve İşletmecilik Anonim Şirketi konusu:
SITE YONETIMI -Kiracı veya kat maliklerine kapıcılık hizmetleri, havuz, bahce temizlik, ve kontrolu, bahce ve cevre duzeni hizmetleri, agaclandırma ve cimlendirme gibi faaliyetleri sunma islemleri her turlu tamir ve bakım hizmetleri, alısveris hizmetleri, fatura odeme hizmetleri ve benzeri her turlu hizmeti yapmak. -Profesyonel site yonetim ve isletimi hizmetleri teknik isletme yonetimi hidrofor, havalandırma, jenerator, asansorler alarm ısıtma, klima sıhhi tesisat gibi mekanik uygulamaların bakımı, kontrolu ve onarımı -Konut, mesken, toplu konutlarla ilgili site-apartman yonetim hizmetlerini yerine getirmek. -Yıllık site veya binanın maliyet ve odeme planını yapmak. -Site veya apartman giderleriyle ilgili olarak istenildiginde kullanılan orantılı odeme planı yapmak. -Hizmet verilen sitelerde ortak giderlerle ilgili aidatların tahsilatını ve ilgili yerlere harcamasını yapmak. -Sitenin ortak ısınma gider planını yapmak. -Sitelerde ve ortak yasam alanını olusturan yerlerin her turlu bakım onarımlarını yapmak yaptırmak. Sitelerde ve ortak yasam alanını olusturan yerlerin sakinleri tarafından talep edilecek diger onarım ve benzeri hizmetleri yapmak. -Sitelerde ve site benzeri yasam alanlarında ortak karsılanması gereken giderleri belirleyip aylık aidat tutarını hesaplamak. -Site ve binalarda yasayan insanların yasamını kolaylastırıcı modernizasyon calısmalarında bulunmak. -Ucuncu kisilere ait gayrimenkulleri vekaletle kiraya vermek,kira sozlesmelerini fesih etmek. INSAN KAYNAKLARI -Yonetim ve egitim danısmanlıgı, personel tedarigi, yeniden yapılanma ve diger insan kaynakları konularında hizmet verir. -Yurt dısına calısacak personel gonderilmesi, (yurt dısından Turkiye`de calısacak personel temini konusunda isletmelere danısmanlık ve hizmet verebilir. -insan kaynakları alanında yazılım gelistirebilir, bu yazılımın satıs ve pazarlamasını yapabilir. TEMIZLIK HIZMETLERI a.Yurt icinde ve yurt dısındaki tum ozel ve resmi kurulusların, belediyelerin, toplu konut ve sitelerin o sanayi ve tarım fabrikalarının, plaza ve is merkezlerinin ic mekan ve dıs cevre temizligi ile cadde, sokak temizligi ve cop toplama hizmetlerini yapmak, cop imha ve arıtma-ayıklama tesisleri kurmak. b.Her turlu temizlik madde ve malzemeleri ile temizlik makinelerini almak, satmak. c.Her turlu ev, ishanı, bina, is merkezi, otel, toplu konut, resmi ve ozel hastanelerin, her turlu acık alanların, hasere, surungen ve kemirgen kontrolunu ve ilaclamasını yapmak. Hasere ilaclamasında kullanılan ilacların, makine ve ekipmanların alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. d.Kamu kurum ve kurulusları ev, is hanı, is merkezi, toplu konut ozel binalar, hastaneler, sosyal tesisler okullar, turistik tesisler, otel ve motellerin ic ve dıs bina, bahce, kazan daireleri temizlikleri ile her turlu sahıs ve hukmi sahıs isletmelerinin temizlik is ve islemlerinin yapılması.

Adres: Fulya Mah. Büyükdere Cad. Hayat Apt.N.28/8 ŞİŞLİ