25 / 05 / 2022

Numanoğlu Evim'de daireler 120 bin liradan başlıyor!

Numanoğlu Evim'de daireler 120 bin liradan başlıyor!

Firma: Numanoğlu İnşaat

Proje: Numanoğlu Evim

Kayseri'nin Talas bölgesinde hayata geçirilen Numanoğlu Evim projesinin dairelerinde fiyatlar 120 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede yer alan tüm konutlar 3+1 tipinde tasarlandı...
Numanoğlu İnşaat'ın girişimi ile yükselen  Numanoğlu Evim  projesi lokasyon olarak Kayseri-Talas'ta hayata geçiriliyor. 3 blok halinde yükselen Numanoğlu Evim'in içerisindeki tüm daireler 3+1 tipinde inşa ediliyor. 


Talas Numanoğlu Evim projesindeki daireler stardart 135 metrekare alana sahip. Projenin daireleri 120 bin lira ile 149 bin lira arasında değişim gösteren lansman fiyatları ile satışa sunulmuş durumda.


Numanoğlu Evim de daireler 120 bin liradan başlıyor!


 Henüz banka kredisinin kullanılamadığı Numanoğlu Evim'de minimum 1000 lira ödeniyor ve daire seçildikten sonra kalan miktar ara ödemeler şeklinde ve firma bünyesinde sunulan ödeme seçenekleri ile gerçekleştiriliyor. 


Numanoğlu Evim de daireler 120 bin liradan başlıyor!


Daire teslimatlarının 2015 yılının Ağustos ayında yapılacağı Numanoğlu Evim, daire sahipleri için otopark, merkezi ısıtma sistemi ve güvenlik birimleri gibi imkanları barındırıyor. Web adresi: http://www.numanoglu.com.tr/evim/

Telefon: 444 38 68

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor