Nurol GYO Nurol Park daire fiyatları!

Nurol GYO Nurol Park daire fiyatları!

Firma: Nurol GYO

Proje: Nurol Park

2016 yılının ilk çeyreğine teslim edilecek olan Nurol GYO Nurol Park daire fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor....Tower, rezidans ve loft daire olmak üzere toplam 3 konseptten oluşan  Nurol Park  projesi, İstanbul Güneşli'de hayata geçiriliyor. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen projede teslimler 2016 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşecek.


Toplam 1.118 adet daireden oluşan Nurol Park projesinde 880 adet tower daire, 154 adet rezidans daire, 84 adet loft daire bulunuyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar tüm daire seçenekleri mevcut.  Nurol GYO  Nurol Park daire fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor.


55 bin metrekare arazi alanı üzerinde yükselen Nurol Park projesinde fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları yer alıyor. Projenin 24 bin metrekaresi peyzaj alanına ayrıldı.


Nurol Park Evleri konum olarak Evleri Atatürk Havalimanı’na 7,5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 26 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü’ne 27 kilometre mesafede yer alıyor. 


Nurol GYO Nurol Park daire fiyatları!


Nurol GYO Nurol Park daire fiyatları kapsamında metrekaresi 2 bin 900 liradan başlıyor. Projede bulunan loft daireler 113 metrekare ile 191 metrekare, rezidans daireler 54 metrekare ile 84 metrekare, tower daireler ise 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. 


Telefon   : 444 64 96

Web Sitesi: www.nurolpark.com.tr

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor