Nurol Park, Ramazan Panayırı ile eski Ramazanları yaşatacak!

Nurol Park, Ramazan Panayırı ile eski Ramazanları yaşatacak!

İstanbul’da seçkin projelere imzasını atan Nurol GYO, İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park projesinde başlattığı Ramazan Panayırı ile eski Ramazanların tadını yaşattı.Bölge halkının da yoğun katılımı ile 18 Haziran’da Nurol Park’ta başlayan Ramazan Panayırı, 25 Haziran tarihine kadar devam edecek.


Nurol GYO, özlem duyulan geleneksel mahalle yaşam tarzını ve bugünün modern ihtiyaçlarını en iyi şekilde harmanladığı Nurol Park projesinin meydanında başlattığı nostaljik Ramazan Panayırı, Ramazan eğlencelerini yeniden canlandırdı.


Ramazan davulcularının anonslarıyla başlayan etkinlikler, Kavuklu-Pişekar ve Meddah gibi Türk tiyatrosunun geleneği orta oyunu ve Hacivat-Karagöz gölge oyunu ile devam etti.


Sahne yarışmalarının, çocuklar için özel olarak tasarlanan oyunların da yer aldığı Nurol Park Ramazan Panayırındaki eğlence, Aşuk ile Maşuk, hokkabaz ve sihirbaz gösterileriyle saat 00:30’a kadar sürdü.


Sefaköy, Halkalı ve Güneşli ’de yaşayan bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği Ramazan Panayırı ile eski Ramazan eğlencelerini canlandırdıklarını belirten Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, “Geçmişin samimi ve insanları birlikte olmaktan mutlu kılan mahalle dokusunu bir araya getirdiğimiz Nurol Park’ta düzenlediğimiz panayır etkinliği ile insanların eski ramazan özlemini gidermeye çalışıyoruz.” dedi.


Nurol Park’taki Ramazan Panayırı, 25 Haziran tarihine kadar devam edecek.