Ofishane Kağıthane'yi Kuzeybatı&Colliers kiralayacak!

Ofishane Kağıthane'yi Kuzeybatı&Colliers kiralayacak! Ofishane Kağıthane'yi Kuzeybatı&Colliers kiralayacak!

Kiralaması Kuzeybatı&Colliers tarafından üstlenilen Ofishane"de yaşaın, 2012 yılının ikinci yarısında başlaması planlanıyor. 390 metrekare ile 780 metrekare ofislreden meydana gelen projede kiralama süreci devam ediyor2011 yılı başından bugüne kadar 2 milyar lira yatırım değerinde, toplamda 1,5 milyon metrekare inşaat gerçekleştiren Eroğlu, karma kullanımlı ve konut projelerine ek olarak ticari projeler de geliştirmeye devam ediyor. Eroğlu yakın dönemde Maslak"ın arka bahçesi niteliğindeki Kağıthane"de inşaatına başladığı ticari projesi Ofishane"yi Kuzeybatı ve Colliers International aracılığıyla kiralamaya başladı.


TEM"e ve E-5"e olan konumu, raylı ulaşım hatlarına yakınlığı ve Büyükşehir Belediyesi"nin gerçekleştirdiği Dolmabahçe-Bomontitünel projesi kapsamında merkezi konumuyla dikkat çekenOfishane toplam 55 bin 664 metrekare inşaat alanına sahip. Toplam33 bin metrekare kiralanabilir alanın bulunduğu projenin 21 binmetrekaresi ofis,12 bin metrekaresi iseBauhaus"unhizmet vereceği perakende alanları olarak kurgulanıyor.
15 kat yüksekliğindeki binaların her katında 2 adet olmak üzere toplam 24 adet ofisin yer alacağı KağıthaneOfishane"de ofisler 390 ile 780 metrekare arasında değişiyor. Ofislerin tamamının ayrıca kat bahçeleri bulunuyor. Sadece ofislere ayrılmış yaklaşık 300 araçlık otopark kapasitesine sahip Ofishane projesi profesyonel bina yönetim hizmetleri ile ofis kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek.


TAGO Mimarlık tarafından tasarlanan projede birim metrekare fiyatlarının son derece yüksek olduğu Büyükdere ve Maslak"a çok yakın bir lokasyonda çok daha uygun kiralarla ofis sahibi olmak mümkün. Ofishane"nin, Büyükdere ve Maslak"a göre uygun fiyatları ile önemli bir alternatif olması hedefleniyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan proje; 120 milyon TL"lik yatırım değeriyle yükseliyor.


444 37 97
www.erogluyapi.com.tr