Ofton Elysium Soul Beyoğlu ev fiyatları!

Ofton Elysium Soul Beyoğlu ev fiyatları! Ofton Elysium Soul Beyoğlu ev fiyatları!

Firma: Ofton İnşaat

Proje: Elysium Soul Beyoğlu

Ofton Elysium Soul Beyoğlu ev fiyatları konutların kat ve cephelerine göre değişiklik gösteriyor. 30 bin 484 metrekare inşaat alanına sahip proje 6 bin 610 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.Ofton  Elysium Soul Beyoğlu  ev fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Beyoğlu Dolapdere'de inşa edilen projede stüdyo, 1+1, 2+1, çatı dubleksi ve bahçe katı konutlar bulunuyor. 


Eylül 2017 tarihinde tamamlanacak olan Elysium Soul Rezidans 30 bin 484 metrekare inşaat alanından meydana geliyor. Projede toplam 225 adet bağımsız birim yer alıyor. 


Konutların 50 - 225 metrekare büyüklükte dizayn edildiği Beyoğlu Elysium Soul'da kapalı otopark, sauna, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve buhar odası gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


Elysium Soul Beyoğlu Evleri  Ofton İnşaat  imzasıyla yükseliyor. Arsa alanı 6 bin 610 metrekare olarak belirtilen projede 36 ay vade farksız taksit avantajı sağlanıyor. 


Ofton Elysium Soul Beyoğlu ev fiyatları 522 bin 210 TL'den başlıyor, 2 milyon 627 bin 260 TL'ye kadar ulaşıyor. Projede konutların metrekare birim fiyatı ise 9 bin TL'den başlıyor. 


Elysium Soul Beyoğlu adres bilgileri: Hacı Ahmet Mah. Eburıza Dergahı ve Yaya Köprüsü sokak No: 1 Beyoğlu / İstanbul


Dolapdere Elysium Soul Beyoğlu iletişim

Tel: 444 5 350 

Web: www.elysiumsoulbeyoglu.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor